REKLAMA

Magiškas Veneros ritualas Zodiako dvyliktukui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pirmadienį, vasario 13 dieną, Venera įėjo į aistringą Avino ženklą ir susijungė su gudriuoju Merkurijumi, kuris dabar vieši Vandenyje. Tai padeda žmonėms suartėti, susijungti, atrasti, kas juos vienija.

Šią savaitę labai stipriai pajausime Veneros, meilės planetos, galią ir poveikį. Ryžtingiau ir drąsiau reikšime jausmus, būsime optimistiškesni, o patyrusieji santykių išbandymus ir krizes, taip pat galės atsitiesti. Dabar palanku medituoti ar tyloje pajausti stipriausią savo širdies norą.

Kiekvienam Zodiakui šią savaitę vertėtų atrasti laiko meilės deivės Veneros ritualui. Šis padės ne tik didinti tarpusavio supratimą, švelnumą, artumą, draugiškumą, bendrystę. Ritualas galbūt skamba pernelyg mistiškai, astrologai dvylikai Zodiako ženklų tiesiog pataria, kaip susikaupti, susidėlioti mintis, o jos virs tikslingais veiksmais.

AVINAS

REKLAMA

Jūsų ženkle įsitaisę magiška Venera ir Marsas padės šią savaitę patirti įsimintinų laimės akimirkų. Galimi ir spontaniški meilės nuotykiai. Vienišiams gerai, dabar jie gali įsimylėti iki ausų. Turintiems porą, vertėtų neprarasti sveiko proto ir įvertinti galimas „nuklydimų“ pasekmes.

Avinams stipriausiai pajausti Veneros energiją padės šis ritualas: tiesiog pabūkite vienumoje ir tyloje. Avinams tai gali būti nemenkas iššūkis. Nurimkite ir susitelkite į savo jausmus, išgirskite savo širdies balsą. Tada tvirtai žinosite, ką turite daryti.

TAURAS

Antrojo Zodiako atstovus užvaldys stiprus kūniško artumo poreikis, noras pajausti artimo žmogaus buvimą šalia, jo rankų šilumą. Šiuo metu būsite itin patrauklūs, todėl nesunkiai sužavėsite tiek nepažįstamus žmones, tiek ilgalaikį patnerį. Jeigu norite ne tik vilioti, bet sukurti stiprų ir prasmingą ryšį ar jį išlaikyti, jums padės Tauro ženklą valdančios meilės planetos galios.

Taurams stipriausiai pajausti Veneros energiją padės šis ritualas: uždekite žvakę, priešais save pastatykite mylimo žmogaus nuotrauką ar tą, kurioje esate kartu. Galite padėti ir jums svarbų daiktą, kuris jums yra laimės ar meilės simbolis. Degant liepsnai, pasiųskite savo brangiajai ar brangiajam geras mintis, palinkėjimus su norų ir ketinimų išsipildymu.

DVYNIAI

Venera išties stebuklingai veiks Dvynių ženklą, padės mėgautis jaudinančiais susitikimais, pažintimis, flirtu ir dėmesiu. Savo būdu, juoku, kalbomis, elgesiu užbursite ir apžavėsite aplinkinius, tai padės su jais suartėti.

Dvyniams stipriausiai pajausti Veneros energiją padės šis ritualas: pabūkite gamtoje. Atraskite ramią ir nuošalią vietą, kurioje galėtumėte garsiai išsakyti, išdainuoti arba išrėkti savo karščiausią meilės norą. Taip tarsi iš jo išsilaisvinsite, paleisite į laisvę ir, tiesą sakant, padidinsite tikimybę sulaukti jo išsipildymo.

VĖŽYS

Daugeliui šio ženklo atstovų, kurie svajoja apie meilę ar santykiuose nesulaukia norimo artumo ir švelnumo, Valentino diena gali būti skausminga, varginanti, liūdna. Šią savaitę labai aiškiai pajausite, ko jums trūksta. Taigi žinosite, ko ieškoti. Tai padės išsivaduoti iš iliuzijų ir per didelių lūkesčių, kuriuos užkraunate sutiktiems žmonėms.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA