REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 20-26 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę jausitės pasirengę pokyčiams tiek profesiniame gyvenime, tiek santykiuose. Vis dėlto būkite atsargūs ir atidūs, kitaip galite pridaryti žalos.

Jeigu jus labai erzina situacija darbe, labai tikėtina, galite nusivylimą ir pyktį išlieti ant artimo žmogaus. Niekas jums nesuteikia teisės puldinėti partnerio vien dėl to, kad jaučiate stresą. Jeigu padarysite tokią klaidą, vėliau norėsite nusiskandinti atgailos jūroje.

TAURAS

REKLAMA

Aplink jus įsivyraus chaosas. Laimei, šis neįsisuks į jūsų santykius. Su partneriu sugebėsite atvirai apie viską kalbėtis, kad ir kas vyktų aplink jus ar skirtingose jūsų gyvenimo srityse.

Tiesą sakant, būtent pokalbiai šią savaitę jums teiks daugiausia džiaugsmo. Kai manysite, kad jau nebegalite suvokti ir pakelti aplinkinių žmonių absurdiško elgesio, ranką išties partneris. Net kalbėti nereiks, užteks, kad jis būs šalia.

DVYNIAI

Svarbiausias įvykis šią savaitę nutiks paskutinę jos dieną, sekmadienį. Apie 14 valandą Lietuvos laiku įvyks Saulės užtemimas. Nors tai nutiks Žuvų ženkle, stipriai paveiks ir Dvynius.

Užtemimo poveikis jums gali būti netikėtas, bet teigiamai. Jeigu pamiršote ar atsisakėte savo svajonės, partneris jums tai primins. Sulauksite jo ar jos paramos ir suprasite, kad dabar tikrai galite pasiekti viską.

VĖŽYS

Šią savaitę galite sumąstyti, kad būtent partneris yra didžiausia kliūtis į karjeros aukštumas. Jeigu išties taip yra, pirmoje savaitės pusėje galite su juo įsivelti į labai stiprų ginčą.

Jeigu savyje prikaupėte nusivylimų, susijusių su santykiais, ir netgi paniekos, dabar gyvybiškai svarbu apie tai pakalbėti. Kito laiko nebus.

Bet jei mėginsite kaltę už savo nekompetenciją ar nesėkmes darbe suversti partneriui, jums tai atsirūgs. Bet kokie kaltinimai ir kritika tik didins nesantaiką ir ardys jūsų ryšį.

LIŪTAS

Merkurijus iki savaitgalio dar marširuos Liūtų astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi. Tai reiškia, kad jums seksis susikalbėti su savo mylimu žmogumi.

Gali būti, kad judu šiuo metu ketinate priimti labai svarbų sprendimą (pasirašyti sutartį, pradėti mokslus, imti tyrinėti ir gilintis į abiems rūpimą temą). Jei prireiks, vienas kitam būsite geriausiais patarėjais.

MERGELĖ

Toms Mergelėms, kurios neseniai susipažino, lieka grėsmė kiek perspausti šį reikalą, gal norėsite jį paskubinti, gal nepaisysite kito asmens erdvės ir ribų.

Gerbkite kito žmogaus poreikius ir norus, būkite kantrūs ir palaukite, kol jis ar ji patys atskleis, ką jums taip knieti sužinoti.

Jeigu esate vedę, su partneriu pasijausite pakylėtai, tarsi santykių pradžioje. Palanku kartu ką naujo pradėti.

SVARSTYKLĖS

Nestabilumas, blogėjanti komunikacija santykiuose gali pažymėti jūsų savaitės pradžią. Marsas šiuo metu daugiausia bangų kels Svarstyklių asmeniniame gyvenime. Įtampą, ginčus ar sumaištį tarp jūsų ir partnerio kels Marso, Plutono ir Urano „šutvė“.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA