REKLAMA

Koks stilius, spalvos ir formos tinka kiekvienam ženklui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Avino ženklo moteris – ryžtinga, energinga, laisva ir nesivaržanti. Kurdama savo įvaizdį, ji pasirenka išskirtinius ir lengvai derinamus daiktus. Gaišti kas rytą po dvi valandas pasiruošimui? Niekada. Avinas mėgsta formas, pabrėžiančias figūrą: aptempiantį trikotažą, glaustinukes, diržus. Romantiškas stilius su gėlytėmis ir raukiniais jai atrodo banalus.

Avino moteris mėgsta būti mados avangarde, nes iš prigimties yra lyderė. Jai patinka vaikščioti po parduotuves. Ypatingą dėmesį ji skiria aksesuarams. Jeigu ji išsipuošė, vadinasi, turi konkretų tikslą: padaryti įspūdį, atkreipti dėmesį. Ir jai tai pavyksta.

Avino spalvos: raudona, ruda, juoda, plytų, auksinė.

REKLAMA

Avino atributai: auliniai batai, didžiulė rankinė, įžūlus žvilgsnis.

TAURAS

Ji – tikra moteris, vylinga ir talentinga. Ji turi sugebėjimą patraukti į save kitų dėmesį savo apdarais, kurie būna patogūs ir prabangūs. Tauro moteris gerai žino savo figūrą ir sumaniai pabrėžia turimus privalumus, paslepia trūkumus.

Kartais ji sugeba apsirengti labai drąsiai ir traukia aplinkinių žvilgsnius. Taurui nepatartina lengvai sekti kiekvieno naujo mados dvelksmo, verčiau pasirinkti tokias tendencijas, kurios suteiktų įvaizdžiui išskirtinumo.

Tauro šūkis: harmoningas grožis be puikavimosi.

Tauro spalvos: rožinė, kaštonų, žalia, smaragdų.

Tauro atributai: plevenančios ar trumpos suknios, pusiau peršviečiami audiniai, gilios iškirptės, gėlių ir augalų motyvai, mielos moteriškos detalės, aksesuarai, papuošalai, prie įvaizdžio deranti šukuosena.

DVYNIAI

Dvyniai visada atrodo jauni ir žvalūs, pirmenybę teikia jaunatviškiems drabužiams. Jie lengvai seka madą ir nepasimeta tarp naujų tendencijų. Šio ženklo atstovės turi didžiausią garderobą iš visų. Joms nelabai svarbu drabužio kaina, kai nori jį įsigyti.

Dvyniai renkasi moteriškas ir šiuolaikines sukneles, tačiau jiems pavyksta rengtis praktiškai ir atrodyti madingai. Tik jiems pasiseka per išpardavimus surasti tikrai gerų egzempliorių. Papuošalus jie renkasi kuklius ir subtilius. Jie mėgsta spalvų žaismą, kontrastingus derinius. Jų mini sijonėliai, geri džinsai ir seksualus stilius kelia vaikinų susižavėjimą ir draugių pavydą.

Dvynių spalvos: šalta žydra, smaragdo, žalia, sidabrinė.

Dvynių atributai: kaklaskarės, ant peties užsikabinama rankinė, kad būtų laisvos rankos.

VĖŽYS

Ji – paslaptinga moteris, viliojanti, jausminga ir pažeidžiama. Jos šūkis – elegancija ir patogumas. Jai patinka įvairūs stiliai: nuo sportiškų džinsų su dailiais marškinėliais iki prabangių apdarų iš kašmyro ir šilko.

Kad taptų vakarėlio karaliene, jai reikia apsirengti plazdančią suknią iš šifono arba muslino, kuri leistų įžvelgti jos figūros linijas. Jos aksesuarai būna subtilūs ir romantiški: papuošalai iš perlamutro, platinos, sidabro ir aukso, perlai, smaragdai, minkšti šaliai, apatiniai su nėriniais, atlasiniai bateliai.

Vėžio spalvos: kontrastingi juodos ir baltos deriniai, pasteliniai tonai, pilka, smėlinė, alyvinė, visi žalios ir mėlynos atspalviai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA