REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Gerai žinote, kaip prakalbinti žmones – užduoti jiems klausimų, daug klausimų. Taigi pirmąją savaitės dieną sieksite visus prakalbinti, o kitas – nebūsite itin kalbūs. Didžiausią stresą kels piniginiai reikalai. Tapsite tylūs ir viduje auginsite agresiją.

Nuo penktadienio įtampa atlėgs, atgausite pusiausvyrą – vidinę ir finansinę. Šeštadienį atsiras galimybė patirti nuotykį, tačiau sekmadienį skirkite ramiam atsipalaidavimui.

Laiminga savaitės spalva. Pilka jums dabar tiks kuo puikiausiai.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 2, 15, 28, 44, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Būsite laimingi, apsupę save žmonėmis. Dabar vengsite vienatvės.

TAURAS

Pirmadienį jus gali „pagauti“ meno kūrinys. Galbūt praeidami prieškambaryje pamatysite paveikslą, gal pastebėsite lange pastatytą skulptūrą ar įrengtą instaliaciją. Kad ir kas tai būtų, akimirkai atsidursite kitur. Šią savaitę būsite itin jautrūs pasauliui, savitam kitų žmonių kūrybos pasauliui.

Savaitės vidurys ir antroji jo pusė bus ryški, garsi, kupina stiprių jausmų, įkvepianti, įaudrinanti, įtraukianti. Jau seniai bejautėte tokį stiprų ryšį su aplinka ir žmonėmis. Kursite dideles idėjas ir svajones. Vis dėlto šeštadienį į gyvenimą žvelgsite ne svajingai, o filosofiškai. Užtat sekmadienį panirsite į savąją Palaimos erą.

Laiminga savaitės spalva. Šią savaitę žvaigždės jums teikia stiprią paramą, tačiau save dar pastiprinsite mėlyna, turkio spalvomis ir turkio papuošalais.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 16, 20, 37, 39, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jums dabar reikia žmonių, kurie aplink save geba kurti jaukumą.

DVYNIAI

Trenkė žaibas ir perkūnas… Pirmadienį jausitės lyg meilės žaibo nutrenkti. Smagu jaustis taip pakylėtai, tik bėda – būsite itin išsibalškę, todėl nedarbingi.

Pasistenkite kitomis dienomis pažaboti emocijas ir vadovautis logika, elgtis racionaliai ir organizuotai. O penktadienį vėl galėsite pasiduoti jausmams – šokti, dainuoti, linksmintis ar jautriai pasikalbėti.

Laiminga savaitės spalva. Sidabro atspalviai padės nusiteikti svajingai, užmegzti arba atkurti ryšį su pasąmone, intuityviuoju protu.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 9, 11, 27, 38, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra taikus ir harmoningas.

VĖŽYS

Kažkas vyks namuose, kas jums tai visiškai nepatiks, erzins, ypač pirmadienį. Nusivylimai, patirti namuose, persikels į darbo aplinką, persiduos bendraujant su kitais žmonėmis. Antroje savaitės pusėje daugiausia nerimo ir rūpesčio kels tam tikras oficialus dokumentas ar jo pasirašymo klausimas.

Tik baigiantis darbo savaitei, pajausite, kad įtampos mažėja, kils noras užsiimti širdžiai mielais reikalais, padaryti, ką nors gero sau. Gal nueisite kur skaniai pavalgyti, gal į kiną ar koncertą. Tik šeštadienį ir sekmadienį verčiau likti namuose ir kuo mažiau bendrauti, jums nuo to bus tik geriau.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA