REKLAMA

Kurie žmonės mus skurdina, kurie turtina?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Vasarį turime galimybę aiškiai pamatyti, kurie asmenys mums padeda, pritraukia, pataria išlaikyti pinigus ir jų turėti daugiau, turtėti, o kurie veikia lyg kokie siurbliai ar rėtys, su kuriais būdami pinigus prarandame, atiduodame, klimpstame į skolas ir liekame kiauromis kišenėmis.

Yra toks posakis „pinigas pinigą traukia“, o turtingi žmonės paprastai būna apsupti turtingųjų. Tai – likimas? Greičiau mąstymo arba energijos klausimas. Kokiomis mintimis gyvename, kokiomis taisyklėmis vadovaujamės, kokius ketinimus skleidžiame(jie iš tiesų į aplinką sklinda lyg energijos bangos), tokie būna ir rezultatai.

Komunikacijos, idėjų ir jų realizavimo planeta Merkurijus paskutinį kalendorinės žiemos mėnesį mums padės susivokti, kokiais prinicipais, finansiniais įpročiais kliaujamės ir kurių žmonių patarimais pasitikime ar pavyzdžiu sekame (gal net patys to nesuvokdami, nes šitai įsirašę į mūsų atmintį nuo vaikystės ar jaunystės).

Tai nereiškia, kad turime bėgti nuo kai kurių artimų, pažįstamų žmonių, juos atstumti. Tačiau kiekvienam Zodiakui pravartu suvokti, kokią įtaką jiems daro aplinkiniai, o tada nuspręsti – leisti jiems tai daryti ar ne.

REKLAMA

AVINAS

Avinus skurdina. Šio ženklo atstovų finansinei sėkmei trukdo žmonės, kurie pataikūniškai palaiko jų neapgalvotus, spontaniškus sprendimus, skatina kovingumą ir agresyvumą. Tai gali būti ir niekaip pačios neapsisprendžiančios, nuolatos abejojančios, neryžtingos Svarstyklės.

Avinus turtina: jiems padeda tie, kurie ragina pamąstyti, prieš puolant veikti, susikurti veikimo planą, strategiją, susitaupyti pinigų sumą, kuri padėtų užtikrinčiau ir saugiau jaustis. Bendraukite daugiau su žmonėmis, kurie savo pavyzdžiu ar patarimais moko elgtis diplomatiškiau, sąžiningiau, atviriau.

TAURAS

Taurus skurdina. Ne visada Tauriškas užsispyrimas yra blogai. Šiuo metu jums nenaudinga eksperimentuoti, todėl neklausykite tų, kurie tai skatina.

Atsargiai žadėkite pagalbą artimiesiems ar draugams, ypač, jei nemažą sumą jie ir taip jums skolingi. Atsakyti sunku, bet bus dar sunkiau, kai patys nebeturėsite santaupų, o prašyti pagalbos kitų nedrįsite ar neleis išdidumas.

Taurus turtina: tie žmonės, kuriems vis mažai iššūkių, jie susigavoja naujų, nes siekia daugiau pripažinimo, įvertinimo, sėkmės, prabangos, kūrybinės realizacijos.

Tokie moka įkvėpti, jie ir padeda, jeigu reikia. Šie asmenys drąsina, motyvuoja veikti ir parodyti, ką šiame gyvenime galite ir gebate geriausio. Pažįstamas ar artimas Skorpionas šiuo metu jums itin pasitarnautų.

DVYNIAI

Dvynius skurdina. Žmonės, kurie naudojasi jūsų lengvu (dažnai lengvabūdišku) polėkiu, skatina jus įsivelti į rizikingus verslus ar veiklas. Taip pat draugai, kurie dega „auksinėmis“ idėjomis, aiškina, kokios jos geros, bet patys tingi ar bijo jomis užsiimti, todėl „pataria“ tai daryti jums.

Dvynius turtina: partneris, kuris įveda tvarką jų piniginiuose reikaluose, moko finansinio raštingumo ir atsakingumo. Žmogus, kuris skatina pasvarstyti, prieš atidarant piniginę ar paspaudžiant pavedinimo mygtuką. Patikimas Ožiaragis savo pavyzdžiu ar patarimais padėtų jums išmokti finansinio saugumo, siekti ir užsidirbti, taip pat – lengvai neatiduoti pinigų, jų nešvaistyti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA