REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 27-03 05 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Svarbiausias dalykas nutiks ne savaitės pradžioje, o pabaigoje. Nors, tiesą sakant, šio astrologinio įvykio poveikį greičiausiai pajautėte anksčiau.

Avino ženkle esanti meilės planeta Venera šeštadienį ims judėti atgal. Tokioje silpnoje pozicijoje ji išliks iki balandžio 15 dienos. Šiuo laikotarpiu meilės santykiuose galite pasijausti taip, lyg jums kas būtų išmušęs pagrindą iš po kojų.

Vis dėlto tai ekstravertams Avinams yra galimybė pažvelgti į savo vidų, atidžiau peržiūrėti savo jausmus, kurie daro įtaką esamam meilės ryšiui ar padeda užmegzti būsimą.

REKLAMA

TAURAS

Daugiau nebegalėsite ignoruoti baimių, susijusių su meile ir santykiais. Tą skatins daryti meilės planeta Venera, valdanti jūsų ženklą, ir nuo savaitgalio pradedanti judėti atgal. Retrogradiniame judėjime ji išliks iki balandžio vidurio.

Ką slėpėte nuo savęs ar savo partnerio? Kokių baimių dėl meilės ir artimų santykių turite? Šiuo laikotarpiu palanku patiems arba su specialistų pagalba į tai pasigilinti. Išnaudokite šią galimybę minėtu laikotarpiu imtis reikalingų pozityvių pokyčių.

DVYNIAI

Netikėtas įvykis ar posūkis jūsų meilės gyvenime ketvirtadienį ims ir nustebins arba šokiruos. Mylimas žmogus gali pasiūlyti jums pagalbą, kuri padės siekti asmeninių (tobulėjimo) tikslų.

Nuo šeštadienio nesitikėkite ramios kelionės kartu, teks susidurti su kelio duobėmis, kliūtimis, aplinkkeliais. Daugiausia problemų santykiuose gali kilti dėl jūsų bendrų draugų.

VĖŽYS

Gal tai ir nebus pati romantiškiausia savaitė jūsų gyvenime, tik patys to nė nepastebėsite, nes būsite labai užsiėmę.

Partneris šiuo metu jus labiau palaikys ar bent jau pamėgins reikšti paramą jūsų pasirinktam karjeros keliui. Iš artimo žmogaus galite sulaukti naudingo, išmintingo patarimo.

LIŪTAS

Santykiuose staiga gali įsivyrauti tyla. Netyčiomis paliesite temą, kuri partneriui yra skaudi.

Kai kurie Liūtai gali stipriai supykti, kai iš artimo žmogaus sužinos informacijos apie tai, kas nutiko praeityje. Jis ar ji anksčiau nieko nesakė, nes manė, kad jums nereikia to žinoti.

Ilgai pykti nemokate, bet jums prireiks laiko šiai informacijai „suvirškinti“. Greičiausiai ji nepakenks jūsų santykiams.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje žvelgsite į partnerį, tarsi jis būtų jums didžiausias idealas. Tai nėra blogai.

Tiksliau, labai gerai Mergelėms, kurios pernelyg dažnai susitelkia į trūkumus, ydas, išsako kritiką, o ne pagyrimus.

Šią savaitę žvaigždės suteiks jums šansą pamatyti savo patnerį gražiausioje šviesoje, parodyti jam visą savo meilę ir sulaukti karšto jo atsako.

SVARSTYKLĖS

Su mylimu žmogumi būsite priversti peržiūrėti savo santykius. Nereikia gąsdintis, karts nuo karto į visus santykius palanku pasižiūrėti kritiškai, įvertinti, ko trūksta, kokie pokyčiai gyvybiškai būtini.

Savaitgalį jūsų ženklą valdanti Venera ims judėti atgal ir retrogradiniame judėjime išliks iki balandžio vidurio. Meilės planeta stipriausiai veiks Svarstyklių astrologinio būsto Partnerystės sektorių.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA