REKLAMA

Saulės užtemimo šviesa: kiek jos teks mums

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Blogis, tamsa, baimė. Užtemimui dažnai verčiama sunki našta, bet ne visada ji teisinga. Šį savaitgalį gaivalinga ir galinga su šiuo dangaus reiškiniu siejama jėga padės mums išsilaisvinti, suteiks drąsos peržengti ribas, įveikti kliūtis, kibti savo baimėms į kaltūną.

Jeigu mums nesiseka, reikia nustoti kaltinti pasalingus veikėjus ar netikusias aplinkybes. Verčiau pasikapstyti savo mintyse ir paieškoti, kur ir kaip patys sau užkertame kelią į laimę ir sėkmę.

Taip, šis saulės užtemimas, vyksiantis sekmadienį 14 valandą mūsų laiku, gali mus nunešti būtent tokia netikėta kryptimi. Kai Saulė atsidurs Mėnulio šešėlyje, vizualiai mūsų geografinėse platumose lyg niekas labai ir nepasikeis, tačiau viduje patirsime savotišką nušvitimą.

Pritemęs dangus mums tarsi padės geriau susuvokti, kas mums labiausiai trukdo save realizuoti, jaustis labiau savimi pasitikinčiais ir laimingais žmonėmis. Saulė ir Mėnulis tądien sudarys sąjungą jautriame, mąsliame Žuvų ženkle, kur tuo metu bus ir Merkurijus.

REKLAMA

Taigi sekmadienį visai įmanoma, kad mums kils genialios, gyvenimą keičiančios idėjos. Dabar pasijausime tarsi kaktomuša susidūrę su savo likimu – suprasime, kuriems įvykiams, reiškiniams reikia priešintis, o kuriuos tiesiog priimti.

Kai kurie mūsų gali pasijausti atsikratę metų metus temptos naštos, išsivaduoti iš jos tarsi iš slegiančių šarvų, kurie temdė mums gyvenimą, gebėjimą juo mėgautis, džiaugtis. Dabar dangus tarsi praskleis tamsius debesis, įlies šviesos, pakels visus barjerus, nuridens akmenis, užridentus pačių mūsų, tėvų, aplinkinių, aplinkybių, nekokių patirčių, nepriteklių ir baimių.

AVINAS

Nemažai jau pasiekėte, išsiplėšėte, išsikovojote. Tačiau jumyse slypi dar daugiau galimybių, talentų, kuriuos užtemusi saulė ištrauks į šviesą. Paradoksalu? Galbūt.

Svarbu, kad ne tik reikštumėte savo nuomonę ir požiūrį, bet ir paklausytumėte, ką sako kiti. Priešiškumas, nusistatymas prieš aplinkinius nėra gerai nei asmeniniame gyvenime, nei darbe. Be to, patys dėl to kenčiate.

Esate atviri ir sąžiningi. Užsispaudus sėdėti ir niekuo – nei mintimis, nei energija, nei idėjomis – nesidalyti jums tikrai yra kančia. Tuo ir pasireikš šios juodosios saulės stebuklas – ji padės Avinams išsivaduoti iš tokių tamsių bendravimo modelių, susigrąžinti į santykius taiką ir ramybę, pasitenkinimą ir džiaugsmą.

Dabar lengvai susidraugausite, įveiksite kitų priešiškumą, sulauksite palaikymo ir galėsite su pasitikėjimu realizuoti savo tikslus.

TAURAS

Su baime, kartais ir pavydu žvelgiate į jus supančius žmones? Ne todėl, kad linkite jiems blogo, dažniausiai iš baimės, sukaustyti siaubo, kad viską prarasite, liksite be skatiko, be namų, be artimųjų, draugų palaikymo…

Tai užnuodija kasdieną ir neleidžia bendrauti su žmonėmis, plačiai atlapota širdimi. Taip patys iš savęs pavagiate džiaugsmą ir apnuodijate laimę.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA