REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2017 metų pavasario pradžioje visų Zodiako ženklų sėkmė profesinėje srityje priklausys nuo žmogaus asmeninio žavesio ir charizmos, jo aktyvumo ir iniciatyvumo – savybių, kurios bus ypač vertinamos Gaidžio metais.

Pavasarį šeimoje svarbiausia bus dvasinis bendrumas, todėl tiesiog būtina reguliariai skirti laiko nuoširdiems pokalbiams su antrąja puse ir vaikais bei vyresniąja karta.

AVINAS

Kovo mėnuo atneš Avinui daug rūpesčių ir nerimo. Mėnesio pradžioje jis netikėtai pastebės naujus jam gerai žinomų dalykų aspektus, kurie jį smarkiai nustebins. Iki mėnesio pabaigos jis suksis nesibaigiančių problemų ir jų sprendimų verpete. Jeigu jis bent kovo pabaigoje nesusipras atsijungti nuo visų tų rūpesčių, tai pasijus visai išsekęs ir pervargęs.

REKLAMA

Darbe vyks nesuprantami dalykai. Avinui teks veikti jam pažįstamu būdu – nekreipti į juos dėmesio. Nepavydėtina finansinė padėtis po žiemos pastūmės Aviną ieškoti papildomų pajamų šaltinių. Užtat asmeniniame gyvenime viskas klostysis taip nuostabiai, kad kiti galės tik pavydėti.

Kovo mėnesį Avinas aiškiai suvoks savo tikslą ir ims veržtis į jį iš visų jėgų. Jis bus kupinas optimizmo ir ryžto. Tokį nusiteikimą sustiprins jo sugebėjimas tiksliai apskaičiuoti galimas perspektyvas.

Pavasaris – mėgstamas Avino metų laikas, todėl jį reikia tinkamai išnaudoti, kad pasiektų geriausius rezultatus darbe ir įgyvendintų savo naujas idėjas bei projektus. Nuo kovo mėnesio Avino laukia dideli darbai, todėl patartina būti jiems tinkamai pasiruošus.

TAURAS 

Kovo pradžioje Jaučiui iškils sunki dilema – teks pasirinkti iš kelių malonių krypčių ir apsispręsti, ką daryti toliau: pradėti savo verslą, pakeliauti ar pailsėti sanatorijoje ir sustiprinti sveikatą, užsiimti antrosios pusės paieškomis, pakeisti darbą ar pradėti mokslus. Viskas, ko jis imsis šiuo metu, jam pasiseks, todėl protingas pasirinkimas bus labai svarbus.

Finansinių problemų pavasario pradžioje Jautis nepatirs, tačiau asmeniniame gyvenime susidurs su sunkumais. Santykiai su partneriu bus įtempti, teks ieškoti sprendimo ir imtis kokių nors priemonių.

Jaučio sveikata po žiemos bus nusilpusi, todėl patartina vartoti daugiau šviežių vaisių ir daržovių, kuriuose yra vitaminų, ir tausoti savo jėgas.

Mėnesio pradžioje Jautis atsidurs nedraugiškoje aplinkoje, ant jo galvos pasipils problemos, bet vėliau tamsūs debesys išsisklaidys ir jis galės pasijusti Fortūnos numylėtiniu, nes jam pradės sektis.

Kovo mėnesį Jautis gali pasirinkti naujas savo darbo ir veiklos kryptis, nustatyti asmeninio ir profesinio gyvenimo prioritetus, atkurti seniai nutrūkusius ryšius su partneriais ar draugais ir atgaivinti užgesusią aistrą.

DVYNIAI

Kovo mėnuo Dvyniams prasidės audringai. Įtemptas laikotarpis pareikalaus pasiaukojimo, disciplinos ir savitvardos. Pavasario pradžioje jiems nepatartina pradėti naujų darbų, verčiau užbaigti senus, kad paskui nesusipainiotų. Mėnesio viduryje prasidės nemalonumai asmeniniame gyvenime.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA