REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje nereikės šokti per tris laiptelius, kad greičiau pasiektumėte tikslą. Jis jums svarbus, tačiau suprasite – skubėti neverta, kitaip bus sunku realiai vertinti situaciją ir savo galimybes. Antradienis ir trečiadienis bus puikūs, bet, nuslūgus entuziazmui dėl sėkmės, pasijausite pavargę.

Antroje savaitės pusėje jėgų nepadaugės, taigi darbus ir užsiėmimus planuokite atitinkamai. Jei tik galite, mažiau lakstykite, daugiau laiko praleiskite ant kėdės arba sofos ir pamąstykite.

Savaitgalį bus visko – ir veiksmo, ir spontaniškumo, ir skirtingų šalių ar kultūrų susidūrimų. Taigi jums prireiks daug jėgų į tai tinkamai ir laiku reaguoti, bet kartu – šitai suteiks įkvėpimo ir motyvuos.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Raudona ir oranžinė suteiks drąsos ir aiškumo. Pakaks šalio, skarelės ar vienos ryškios detalės.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 14, 21, 26, 28, 36 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jums iš širdies linki laimės.

TAURAS

Jeigu pirmadienį kas nors nutars jus pamokyti, labai greitai situaciją apversite: „mokytojai“ pasijaus mokiniais, išklausys jūsų „paskaitą“ ir turės pripažinti – jūsų argumentai darys įspūdį. Iki savaitės vidurio rietynės darbe ar mokykloje užgoš visa kita.

Savaitei persiritus į antrąją pusę, jums staiga taps aišku – tikslai, kurie atrodė tolimi ir nepasiekiami, priartėjo rankos atstumu. Pakalbėkite apie jų realizavimą su artimais draugais, tai padės patiems aiškiau pamatyti, nuo ko geriausia būtų pradėti.

Savaitgalį neverta skubėti. Kita vertus, kai tiksliai žinote, kur link norite eiti, labai sunku susilaikyti ir nepradėti bėgti visu greičiu.

Laiminga savaitės spalva. Palankią Visatos energiją jums pritraukti padės žalia.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 6, 10, 13, 27, 36 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris neįsižeidžia, kai tiesiai išsakote savo nuomonę.

DVYNIAI

Pirmadienį pareiškę, kad dėl tam tikro žmogaus ar reikalo galėtumėte eiti per ugnį ar vandenį, galite sulaukti grubaus palinkėjimo, tarkime, dingti iš akių. Įžeidžiantis ar erzinantis atsakymas vers suabejoti draugyste, partneryste. Padarysite išvadą, kad šio žmogaus apskritai nepažįstate arba jis ne tas, kuo dedasi.

Kitomis savaitės dienomis jums bus ne tiek liūdna ar skaudu, kiek smalsu. Būsite atviri ir pasirengę bet kokiems pokyčiams asmeniniame, meilės gyvenime.

Savaitės viduryje sumaištis darbe, profesiniai reikalai suris visą dėmesį ir nebus kada galvoti apie asmeninius reikalus. O štai savaitgalį galėsite svajoti apie ateitį arba laiką leisti aktyviai, užsiimti smagia veikla.

Laiminga savaitės spalva. Pilka, juoda, tamsiai žalia jus nuramins ir padės susikaupti.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 4, 10, 22, 24, 36 ir jų deriniai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA