REKLAMA

Kinų horoskopas kovui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Lygių teisių visiems! Taip galėtų reikalauti Rytų Zodiako ženklai, jei išeitų į mitingą, sukilę prieš astrologinę tvarką. O ji kovo mėnesį tarsi suspaus mus tarp dviejų girnų.

Iš vienos pusės, Ugninis Gaidys palaikys mūsų individualumą, ryžtą, kovingumą, iš kitos, mėnesio valdovas Vandens Kiškis didins atjautą ir bendradarbiavimą.

Kai kurie mūsų per pirmąjį kalendorinio pavasario mėnesį gali jausti nemažą įtampą dėl šių skirtingų poveikių. Tačiau yra variantas, kaip juos neutralizuoti.

Galbūt reikėtų ne skųstis ar dejuoti, bet šiuo laikotarpiu būti diplomatiškiesniems, vengti kategoriško, diktatoriško bendravimo, jautriau reaguoti į savo nuojautas, aplinkinių nuotaikas ir ieškoti įdomesnių, originalesnių sprendimų.

REKLAMA

ŽIURKĖ

Mažiau yra daugiau

Gyvybingieji šio ženklo atstovai kovą turi visas galimybes susipykti su savimi ir aplinkiniais, jeigu per daug iš savęs ir kitų reikalaus.

Karštligiškas veiklumas pirmąjį kalendorinio pavasario mėnesį atims pernelyg daug jėgų ir kainuos nervų, kas vėlgi atsilieps sveikatai ir savijautai.

Būkite pirmiausia jautrūs sau, savo kūno ir psichikos signalams, skirkite pakankamai laiko poilsiui. Pamatysite, tai gerai paveiks visas jūsų gyvenimo sritis.

JAUTIS

Švelnūs tonai

Jaučiams tinka Ugninio Gaidžio valdžia, jiems dėl to nusimato visai geri metai. Šio ženklo atstovai nesunkiai derins asmeninius ir šeimos, artimųjų interesus.

Kovo mėnesį vertėtų bendrauti nekeliant balso, diplomatiškai, taip pasieksite daugiau. Tai nereiškia, kad turite „užsukti garsą“ ir tik linkčioti galvą, visiems pritardami, tačiau paprieštarauti, savo poziciją apginti galima ir nežvanginant ginklų.

TIGRAS

Pusiausvyros paieškos

Kovo mėnesį Tigrai gali pasijausti plėšomi vidinių prieštarų ir išorinių reikalavimų. Patys neprisikurkite sau problemų, nenorėkite visko iškart.

„Viskam savas laikas“, – taip nuraminkite save, kai pastebėsite sėkmės bangavimą. Kai sekasi darbe, kažkiek nukenčia asmeninis gyvenimas.

Pasistenkite neprarasti pulso, kuo gyvena jūsų artimieji, pasikalbėkite su jais, pamatę, kad jais domitės, jų reikalai jiems rūpi, lengviau priims tai, kad šiuo metu negalite jiems skirti daug laiko.

Mėnesio valdovas Vandens Kiškis paaštrins šio ženklo atstovų intuiciją, padės būti jautresniems, geriau pajausti aplinkinių nuotaikas, tikruosius motyvus ir ketinimus, taip pat – teisingiau reaguoti į pačių nuojautas ir jomis vadovautis.

KIŠKIS

Superjautrumas

Anglakalbėse šalyse yra toks posakis „pablūdęs kaip kovo kiškis“. Gamtoje pavasaris „trinkteli per smegenėles“ gyvūnams, bet veikia ir mus, žmones.

Pirmąjį kalendorinio pavasario mėnesį Kiškio ženklo atstovai gali būti sudirgę, suirzę, bet jautrumas gali pasireikšti ir kitaip – kaip labai stipri intucija, įžvalgumas. Tai labai padės stebint žmones, stengiantis juos perprasti, suprasti, palaikyti, pagelbėti.

Matyt, aplinkiniai tai jaus, jie patys prie jūsų lips kaip musės prie medaus. Pasistenkite nesupainioti tų, kurie tik naudojasi jūsų gerumu, o kuriems iš tikrųjų reikia pagalbos. Nepamirškite pasirūpinti ir savimi.

REKLAMA