REKLAMA

Kinų horoskopas kovui

REKLAMA

DRAKONAS

Pasirinkimų kančios

Gimusiems po Drakono ženklu kovo mėnesį skirtingose gyvenimo srityse atsivers daugybė galimybių.

Kai jų nėra – blogai, kai jų daug – irgi, nes galva gali nusisukti, mėginant išsirinkti geriausią iš jų. Darykite kaip visada – pasikliaukite savo nuojauta.

Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Vien logiškai, išoriškai vertinant ir lyginant, galite ir suklysti. Labai svarbu paisyti, ką šnabžda intuicija, bet kartu ir tikrinti viską, kiek tik įmanoma.

REKLAMA

GYVATĖ

Abejonių spąstai

Pirmyn, brangieji, gimusieji po Gyvatės ženklu, ir toliau laikykitės pasirinkto kelio ir keliavimo metodų! Vienintelis dalykas, kas jus gali dabar sustabdyti – netikrumas ir abejonės.

Taigi kovo mėnesį sėkmė priklausys nuo jūsų požiūrio, nusiteikimo, tikėjimo, o ne aplinkos, pagalbos, likimo ar kitų aiškiai (ir nelabai) abibrėžiamų dalykų.

Būkite drąsūs, tada žvaigždės jums padės, netgi apdovanos už įdėtas pastangas, diplomatiškumą, palaikymą. To kovą labai reikės jūsų artimiems ir mylimiesiems.

ARKLYS

Ramiau, vadinasi, sveikiau

Kovo mėnesį Arklio metais gimusieji turėtų labiau save saugoti. Nors jiems patinka reaguoti greitai, spontaniškai, per daug nemąstant, dabar toks elgesys juos sekins, atims energiją, o rezultai nedžiugins, be to, atsilieps jų sveikatai.

Dabar svarbiau ne veikti greitai, o apgalvotai, pasveriant pliusus ir minusus, įvertinant galimus rezultatus. Tik tada verta priimti sprendimus, kurie bus prasmingi ir atneš jums naudos.

OŽKA

Sveikas egoizmas

Metus valdantis Ugninis Gaidys ragins susikurti aiškią ateities viziją ir ja vadovautis. Jums neturėtų tai būti sunku. Darbe svarbu likti diplomatiškiems, jautriai reaguoti į aplinkinių nuotaikas ir poreikius, tada viskas klosis puikiai.

Kovo mėnesį asmeniniame gyvenime reikėtų pirmiausia likti ištikimiems sau. Jeigu būsite pernelyg nuolaidūs, atiduosite per daug jėgų, laiko, lėšų kitiems, nei norėtumėte ir galėtumėte, vėliau tai atsisuks prieš jus. Be to, nuolaidžiaudami gerų santykių nesukursite.

BEŽDŽIONĖ

Vidinis vedlys

Šio ženklo atstovams kovo mėnesį vertėtų energiją iš išorės nukreipti į vidų. Tai yra pasidomėti savo jausmais, vidiniu gyvenimu ir trumpam išjungti proto balsą. Šitai padaryti nelengva, bet labai naudinga sveikatai ir laimei.

Dažniausiai bijoma gilintis į savo jausmus, tarkime, susierzinimą, pyktį, nes rezultatai gali nenudžiuginti, teks kažką daryti, ieškoti sprendimų.

Jeigu jus kažkas erzina ar pykdo, verta paieškoti priežasčių, nes jums tai naudinga. Automatiškai reaguodami į tam tikras situacijas, suteikiate galimybę kitiems jumis manipuliuoti.

GAIDYS

Širdingas išdidumas

Ugninio Gaidžio valdomais metais šio ženklo atstovai daugiausia apdovanojimų ir įvertinimų gali tikėtis profesinėje srityje. Tai nereiškia, kad turite apsiginkluoti ir veržtis dėl jų kovoti.

Visus metus, taip pat ir kovo mėnesį, jums naudingiau ne šiaušti plunksnas, o išdidžiai ir oriai bendrauti, gudriai ir diplomatiškai bendrauti, jei norite sėkmingai įgyvendinti tikslus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA