REKLAMA

Kinų horoskopas kovui

REKLAMA

Būkite išdidūs, tačiau venkite arogancijos, pasipūtėliško elgesio, bendraukite nuoširdžiai, nes kelyje į sėkmę jums svarbus aplinkinių palaikymas.

ŠUO

Pavasario švelnumas

Kovo mėnesį logiškieji Šuns ženklo atstovai gali tapti labai jautrūs, sentimentalūs. Gal taip juos veiks šylantys orai, viską jaukiantys pavasariškai lengvi jausmai?

Šiuo metu jums labai norėsis žmogiško artumo, mylimųjų rodomo dėmesio ir rūpesčio. Tai ir neslėpkite, atskleiskite jiems savo poreikius ir troškimus. Vienišiems šio Zodiako atstovams yra galimybė sutikti jiems tinkančią puselę.

REKLAMA

Darbe, profesiniame gyvenime kovą verčiau nesipuikuokite, nesigirkite. Suvokite savo stiprybes, darykite tai, ką gerai sugebate, tada niekam nepavyks jums pakenkti ar jumis suabejoti.

KIAULĖ

Stiprybės galia

Kiaulės metais gimusiems kovo mėnesį vertėtų labiau kliautis savimi, taip seksis sėkmingiau ir daugiau nuveikti skirtingose gyvenimo srityse.

Visada esate pasirengę užjausti, padėti kitiems, tačiau dabar privalote labiau paisyti savęs. Taip pat svarbu kovą pasistengti atsiriboti nuo mylimų ir artimų žmonių įtakos (taip, jie visada linki jums gero), tačiau sprendimus priimkite patys, vadovaudamiesi savo galva.

Astromanija.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA