REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 06-12 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Meilės planeta Venera neseniai pradėjo judėti atgal jūsų ženkle. Tai reiškia, kad Avinams ir jų partneriams teks panagrinėti abiem svarbias santykių temas.

Sekmadienį vyksianti Mėnulio pilnatis Mergelės ženkle padės susikaupti, apmąstyti, ką darote ne taip, kaip galėtumėte keisti savo elgesį, kad santykiai taptų laimingesni ir abiem poroje teiktų daugiau pasitenkinimo. Tyrinėkite ir kalbėkite su meile, be kaltinimų ar ultimatumų.

TAURAS

REKLAMA

Panašu, su šylančiais orais kyla ir jūsų intymaus gyvenimo temperatūra. Savaitės pradžioje į Tauro ženklą pereis seksualusis Marsas ir čia išbus iki balandžio 21 dienos. Jis suteiks jums neatremiamo žavesio, kuris padės siekti ir pasiekti, ko tik norite.

Santykių reikaluose žvaigždės kurstys jūsų motyvaciją siekti kuo geresnio bendravimo su partneriu, netgi perkelti jį į naują, aukštesnį lygmenį.

Sekmadienį vyksianti Mėnulio pilnatis stipriai nušvies Taurų astrologinio būsto Romantikos sektorių. Vieniems tai padės nutraukti ryšį, kuris veda į niekur, kitiems – puoselėti naujai širdyje užgimusį ar stiprinti jau esamą meilės jausmą.

DVYNIAI

Meilės reikalai šią savaitę itin banguos. Venera, savaitgalį pradėjusi judėti atgal, skatins peržvelgti savo jausmus, juos atidžiau patyrinėti.

Meilės planeta Venera šiuo metu stipriai veiks Dvynių astrologinio būsto Draugystės sektorių. Ji signalizuos apie būtinybę su draugu išsiaiškinti, kas kliudo bendrauti ar netgi kelia grėsmę jų draugystei.

Kai kuriems šio ženklo atstovams gali tekti spręsti lygtį, ar pradėti meilės ryšį su draugu. Visai įmanomas ir toks variantas, kai draugas kišasi į Dvynių santykius, dėl jo kyla pykčių su mylimu žmogumi ir tai kenkia poros santykiams. Dabar stos laikas, kai teks atvirai ir tiesiai kalbėti apie visus šiuos dalykus.

VĖŽYS

Turintieji porą Vėžiai šią savaitę džiaugsis gerėjančiu bendravimu su mylimu žmogumi. Savaitės viduryje ir ketvirtadienį ypač mėgausitės tarpusavio santykiais, jus siejančiu ryšiu, kurį stiprina bendrystė įvairiuose – intelektiniame, dvasiniame, ne tik fiziniame – lygmenyse.

Šią savaitę turite galimybę su mylimu asmeniu praplėsti savo požiūrį, mąstymą, kai kalbėsitės su partneriu ar abu dalyvausite mokymuose, seminaruose, kartu tyrinėsite jums įdomią ar svarbią temą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje turintiems porą Liūtams teks su partneriu dėmesį nukreipti į bendrus finansus. Dabar kartu turėsite galimybę realizuoti bendrą svajonę, kuriai reikia nemažai pinigų. Žinoma, iki susitarimo bus ilgas kelias, teks nemažai dalykų aptarti ir dėl jų sutarti.

Laimei, situacija turėtų tam būti palanki, nes sulauksite atlyginimo didinimo (apskritai įmanomas didelis karjeros šuolis) ir galėsite daugiau prisidėti prie bendro reikalo.

MERGELĖ

Savaitės viduryje nebėkite nuo pokalbio su mylimu žmogumi. Per jį turite galimybę išsiaiškinti, kaip geriau elgtis ir ką daryti, kad santykiai abiem teiktų didesnį pasitenkinimą ir džiaugsmą.

REKLAMA