REKLAMA

Kovo meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kas aštuoniolika mėnesių meilės planeta trumpam apsnūsta, ilsisi, atgauna jėgas. Šis periodas, kai Venera juda atgal, yra galimybė įvertinti savo meilės reikalus, pasitikrinti, ar ta linkme einame, siekdami romantinių tikslų ir kurdami santykius.

Mėnesio pradžioje, kovo 4 dieną, Venera Avino ženkle pradės retrogradinį judėjimą, kuris truks iki balandžio 15 dienos. Šiuo metu svarstysime, dėl ko verta kovoti? Gal meilė, santykiai jau išsikvėpė? Ar turime pakankamai drąsos siekti, užsibrėžtų asmeninių tikslų?

Šie klausimai iškils ar bus mums užduoti, bet galime būti tikri – nuo atsakymų paieškos tikrai nepabėgsime. Gera žinia ta, kad jie suteiks naujos energijos, entuziazmo ir aistros judėti nauja santykių kryptimi, jei tokią pasirinksime.

AVINAS

REKLAMA

Šį mėnesį žvaigždės jums suteiks galimybę sąžiningai pažvelgti į savo romantinį gyvenimą ir įvertinti asmeninius santykius. Ar jaučiatės partnerio suprasti? Ar jūsų poreikiai poroje tenkinami?

Meilė padeda jaustis gyviems, ji įkvepia jėgų kažko siekti, keistis, judėti į priekį? Kovo mėnesį Venera bus apsnūdusi, nes judės atgal, todėl labai dėl aprimusio asmeninio gyvenimo ir sumažėjusios aistros nereikėtų jaudintis.

Vis dėlto, jeigu jaučiate, kad mažiau vienas kitą traukiate ir vienas kitu domitės, dabar palanku aiškintis, kodėl taip nutiko, kas tai lemia, ar šitai pataisoma, dar galima įpūsti aistros ugnį ar ji užgeso visiškai.

TAURAS

Žvaigždės jums žada tikrą pavasarinį prabudimą. Bet kaip tai gali būti, jeigu Tauro ženklo valdovė meilės planeta užmigs, panirs į ramybės fazę?! Tai viena iš retrogradinio Veneros judėjimo (šis truks nuo kovo 4 iki balandžio 15 dienos) keistenybių arba gudrybių.

Meilės planeta skatins pajausti užslėptus, pasąmoninius dalykus, geriau suvokti savo poreikius, kurie padės jaustis laimingesniems meilės santykiuose. Veneros retrogradinio judėjimo laikotarpiu palanku analizuoti intuityvius signalus, kreipti dėmesį į sapnus, kitus subtilius sielos arba pasąmonės mums siunčiamus ženklus.

Sekmadienį vyksianti Mėnulio pilnatis nušvies Taurų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Tai bus signalas arba ženklas, kad turite visus šansus susikurti visaverčius, džiuginančius, laimingus meilės santykius.

DVYNIAI

Pirmas dvi kovo savaites Dvyniai greičiausiai stengsis peržvelgti, ką santykiuose pasiekė, ar priartėjo prie užsibrėžtų bendrų tikslų. Veneros judėjimo atgal laikotarpiu, nuo kovo 4 iki balandžio 15 dienos, kai kurie šio ženklo atstovai derins vestuvių planus ar praneš apie ketinimą susilaukti kūdikio.

Kiti Dvyniai, kurie pradėjo susitikinėti su senu draugu, dabar svarstys, ar padarė teisingą ėjimą. Neverta kankintis, tik laikas atsakys į šį klausimą.

VĖŽYS

Kovo mėnesį galite prarasti kantrybę, bendraudami su partneriu, ypač jeigu pastaruoju metu nejaučiate jo paramos, jam neįdomu, ko siekiate, kokie jūsų tikslai. Kuo greičiau apie tai pasikalbėkite, nebeatidėliokite, nes nusivylimai ir nuoskaudos gali sprogti ne laiku ir ne vietoje.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA