REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmadienį ir antradienį būsite lėti, mąslūs, nepasiekiami. Nuo savaitės vidurio atšilsite, tapsite draugiškesni, prieinamesni.

Tačiau šis „atšilimas“ sukels jūsų kasdienybėje chaosą. Daug dėmesio skirdami kitiems, vos spėsite tvarkyti būtinus ir skubius savo reikalus. Šeštadienį ir sekmadienį, nelaikykite jausmų užrakinę, išleiskite į laisvę, kad ir kokie jie būtų.

Laiminga savaitės spalva. Žalia padės jums įvairiose gyvenimo srityse. Ji įžemins, stiprins ir ramins.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 3, 22, 23, 30, 45 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Geriausiai jausitės senų ir išmintingų žmonių draugijoje.

TAURAS

Lojalumas Taurams yra pats svarbiausias žodis visada, bet pirmadienį ypač. Pasivaikščiojimas gamtoje, dangaus stebėjimas su draugais ar mylimu žmogumi antradienį pakels nuotaiką visai savaitei.

Savaitės vidurys įsuks į darbų, reikalų, sąskaitų mokėjimo ir kitų neatidėliotinų užduočių sūkurį. Antroje savaitės pusėje nenorėsite atskleisti, kaip iš tiesų jaučiatės, būtent tai dabar ir turėtumėte padaryti.

Draugai norės jus palaikyti, kaip tik moka ir gali, todėl neatstumkite jų, savaitgalį pasikvieskite pas save, paruoškite pietus, vakarienę ar surenkite vakarėlį.

Laiminga savaitės spalva. Jei laukia sunkus susitikimas, renkitės alyvine ar violetine. Šios spalvos padės jaustis tvirčiau ir elgtis ryžtingiau.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 15, 21, 25, 30, 44 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi patirties ir gerai jus veikia.

DVYNIAI

Pirmomis savaitės dienomis palanku elgtis santūriai, valdyti savo aistras ir norus. Savaitės vidurys ir antroji jos pusė bus palankesnis laikas pasitaškyti, palepinti save ar savo brangiuosius.

Savaitgalį, jei netyčia būsite mieste, prekybos centre, praeikite pro dideles parduotuvių vitrinas, nesusiviliokite pirkiniu, kuris, vėliau suprasite, tikrai nėra vertas tokių pinigų. Verčiau investuokite į gerą savijautą ar romantinį gyvenimą, patirkite ką gražaus ir įdomaus su mylimu žmogumi.

Laiminga savaitės spalva. Alyvinė padės geriau įsiklausyti, ko trokšta, kuo gyvena jūsų širdis.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 5, 8, 27, 33, 49 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Pozityvūs, optimistiški žmonės, kurie visada jus palaiko.

VĖŽYS

Turite daug gerų idėjų, pasidalykite jomis su artimaisiais, draugais. Jie išklausys, turės skvarbių pastebėjimų, gal net, apimti entuziazmo, patys puls ir jus įtrauks į jų realizaciją.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje palanku eksperimentuoti, ieškoti naujų bendravimo, elgsenos, veikimo būdų ir kelių. Svarbu, kad bendrautumėte nuoširdžiai, o visa kita – detalės.

Šeštadienį ir sekmadienį palanku pradėti kažką naujo, energijos tam turėsite pakankamai.

Laiminga savaitės spalva. Juoda leis viską vertinti iš atstumo, nusiraminti. Derinkite ją su pilka, balta ar mėlyna.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA