REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 5, 9, 20, 28, 34 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jumis rūpinasi, yra emociškai stabilus ir patikimas.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jūsų aplinkoje atsiras žmogus, kuris yra labai patenkintas savimi ir savo pasiekimais, todėl mano turintis teisę kitiems nurodinėti, stumdyti, reikalauti. Greičiausiai jus šis asmuo ne sunervins, o pralinksmins, nes jį stebėsite kaip nemokamą cirko pasirodymą.

Savaitės vidurys ir antroji jo pusė bus gana produktyvūs, nes į galvą šaus puikių, vertingų idėjų, o draugai savo pasakojimais ir juokais pakels nuotaiką. Savo idėjomis pasidalykite su aplinkiniais žmonėmis, tai padarys jiems įspūdį.

REKLAMA

Šeštadienį ir sekmadienį labai svarbu kontroliuoti savo elgesį ir žodžius, elgtis jautriai ir kukliai. Jei nesinori tūpčioti aplink kitus, pabūkite ramiai ir jaukiai namuose, darydami, kas jums patinka.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai raudona suteiks energijos ir stiprins. Derinkite ją su pilka ar juoda spalvomis.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 4, 7, 11, 24, 41 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris noriai jus palaiko, kai prisikuriate didingų ir beprotiškų planų.

MERGELĖ

Pirmomis savaitės dienomis galva bus kupina minčių apie gyvenimą, keliones ir patyrimus. Pradėję kalbą su draugu, nuo vienos temos eisite prie kitos ir nė nepajausite, kad kalbatės visą amžinybę. Kartais toks, atrodo, įprastas pasišnekėjimas, padeda aiškiau pamatyti savo tikslus, nejučia persidėlioti planus ir prioritetus.

Nuo trečiadienio ir antroje jos pusėje viską darykite tikslingai, atidžiai, nesiblaškykite ir bendraudami stenkitės aiškiai išsakyti mintis ir pageidavimus. Šiomis dienomis būsite gerai nusiteikę, tai teigiamai veiks aplinkinius žmones.

Savaitgalį surinkite numerį ir paprašykite pagalbos ar patarimo, jeigu pasijausite sutrikę ir dėl ko nors abejosite.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė ir alyvinė padės geriau susivokti savo jausmuose.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 3, 8, 11, 19, 41 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris moka bendradarbiauti, nesiskųsdamas dirba kartu.

SVARSTYKLĖS

Pirmomis savaitės dienomis atnaujinkite informaciją, kaip gyvena jūsų draugai. Palaikykite juos ar paprašykite jų supratimo ir paramos.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje sugebėsite daug nuveikti ir tuo džiaugsitės. Galva bus kupina naujų idėjų, susijusių su ateitimi, tai motyvuos daugiau siekti ir judintis dabartyje.

Savaitgalis gal ir nebus toks produktyvus, kokio norėtumėte, tačiau jis bus puikus, negalėsite juo skųstis.

Laiminga savaitės spalva. Visų atspalvių raudona jus stiprins ir padės spindėti.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 6, 21, 22, 36, 39 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Pabendraukite su moterimis, jums dabar reikia moteriškos energijos, nesvarbu, kokios lyties patys būtumėte.

SKORPIONAS

Prieštara, pasipriešinimas labai gerai motyvuoja pasitikrinti idėjas, būti tikriems dėl savo veiksmų ir dar aktyviau įgyvendinti, ką sumanėte. Savaitės pradžioje vieni patys ar su komanda drąsiai veržkitės į priekį. Nustebsite, kiek galite pasiekti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA