REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Nuo trečiadienio ir antroje savaitės pusėje nebereikės daug energijos, kad atliktumėte, kas jums priklauso. Atidumas detalėms patartinas visuose, ypač finansiniuose reikaluose. Savaitgalį būsite nesustabdomi, tik nesistenkite visko ir visų sukontroliuoti.

Laiminga savaitės spalva. Juoda padės jaustis gerai, o kartu atrodyti patikimai.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 16, 26, 34, 41, 44 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Vaikai dabar suteiks jums daug laimingų akimirkų ir pakraus gyvybinių jėgų.

ŠAULYS

REKLAMA

Dabar sugebėsite matyti ir mąstyti skirtingomis perspektyvomis: tiek pažvelgti toli į priekį, tiek pastebėti svarbias, arti esančias detales. Tai šią savaitę padės jums sėkmingai tvarkytis su užduotimis.

Nuo trečiadienio ir antroje savaitės pusėje į viską žiūrėsite gana filosofiškai, todėl tie, kurie laukia tiesaus atsakymo, gali išgirsti ilgus išvedžiojimus. Dabar nenorėsite atskleisti, ką iš tiesų jaučiate ar manote. Savaitgalį visą dėmesį skirkite kitiems ar kitam, savo brangiausiam žmogui.

Laiminga savaitės spalva. Iki sekmadienio palankiausia rengtis tamsiai arba purpurine spalva, tai stiprins jūsų valią.

Laimingi savaitės skaičiai: 6, 7, 10, 14, 26, 33 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jauni žmonės dabar suteiks jums daugiausia laimės.

OŽIARAGIS

Pirmadienis ir antradienis bus puikios dienos, kupinos juoko, intrigos, malonių akimirkų su mylimu žmogumi, bendravimo su vaikais, jaunuoliais. Jausitės saugūs ir ramūs, nes aiškiai žinosite, ko jums reikia, tai ir bus jūsų laimės pagrindas.

Būtent šis padės neprarasti pusiausvyros savaitės viduryje ir antroje jos pusėje, kai jūsų aplinkoje įsivyraus chaosas. Sugebėsite išlaikyti šaltą protą ir veikti tikslingai. Savaitgalį geriausia būtų praleisti namuose, poilsis dar niekam nepakenkė.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai raudona arba vyšninė stiprins valią ir padės geriau jaustis. Derinkite ją su pilka ar juoda.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 13, 22, 24, 39, 44 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Šią savaitę sutarsite su visais, bet geriausiai – su savojo ženklo atstovais.

VANDENIS

Pirmomis savaitės dienomis, atrodys, kad aplinka nutarė pažaisti, skirtingomis priemonėmis perduoti jums svarbių žinučių. Tai ant pastato sienos pamatysite grafitį, tai atvertę knygą, perskaitysite sakinį, kuris pataikys tiesiai į dešimtuką, atlieps, ką tuo metu jaučiate, apie ką galvojate ar ko ieškote.

Galite sulaukti netikėto skambučio iš garbaus amžiaus giminaičio, su kuriuo ilgai nebendravote. Tik ramiai – jis tenori pasikalbėti, o ne perduoti blogą žinią. Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje laukite staigaus fono pasikeitimo. Jis gali būti susijęs su netikėtais, staiga kilusiais jausmais, greičiausiai romantiniais.

Savaitgalį šeima, namų reikalai nukels jus nuo svajingai rožinio debesies ir panardins į kasdienybę. Atlikdami įprastas užduotis ar tvarkydami namus, patirsite šalutinį efektą – tai padės susidėlioti į lentynėles jausmus, geriau juos suprasti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA