REKLAMA

Kaip drąsiai ryžtis naujai pradžiai?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kai saulė būna Žuvų ženkle, visi, kiek nors suprantantys ir nė kiek nenutuokiantys apie dangaus kūnų įtaką žmogui, patiria jų poveikį. Mus užvaldo keistas jausmų mišinys – kažko laukiame, ilgimės (pavasario, naujovių), bet ir būname apimti nerimo, netgi baimių.

Žuvų laikmetis truks iki kovo 20 dienos, kai saulė pereis į Avino ženklą, tada ateis pavasaris. Dvyliktasis arba paskutinis Zodiako ženklas Žuvys užbaigia Zodiako ciklą, bet ir duoda jam naują pradžią. Žuvys yra tarsi astrologinis nulis, nuo kurio vėl prasidės skaičiavimas iš naujo, kai saulė pradės keliauti pirmuoju Avino ženklu ir toliau šuoliuos Zodiako ratu.

Dvi žuvys, kurios yra paskutiniojo ženklo simbolis, labai gerai atspindi jo dvilypumą – viską ir nieką. Tai pabaiga, nulis, niekas, tuštuma, kuri savyje slepia naują pradžią, naują „kažką“. Nenuostabu, kad Žuvų valdymo laikotarpiu tarp tikinčiųjų prasideda askezės, susilaikymo metas. Taip palengvinimas kūnas, bet taip ir siela tarsi perkraunama, paruošiama startui, atgimimui.

Perėjimu iš paskutiniojo Žuvų į pirmąjį Avino ženklą prasideda naujieji astrologiniai metai. Taigi šiuo metu, kelias likusias savaites iki kovo 20-osios, palanku atsikratyti nereikalingų daiktų ir kilogramų, žalingų įpročių, neteisingų elgsenos modelių ir minčių. Dabar yra tas lūžio taškas, po kurio prasidės naujas virsmas, jei jam pasirengsite.

REKLAMA

Žmogus – ne medis, bet jis į savo aplinką suleidžia psichologines šaknis, įsikabina į tėvynę, gyvenamą vietą, prisiriša prie aplinkinių žmonių, stipriai (kartais netgi per stipriai) tarsi šakomis apglėbia savo mylimuosius, tvirtai laikosi įsikibęs įsitikinimų, įpročių, vertybių. Iš dalies – dėl papratimo ir baimės netekti. Vis kalbame, kaip svarbu žmogui turėti šaknis, bet dar svarbiau nepamiršti, kad jis vis dėlto nėra medis, kaip gražiai ši metafora beskambėtų.

Todėl prieš prasidedant pavasariui, tinka peržiūrėti savo prisirišimus ir įsikibimus. Kaip nutirpus sniegui, skubame išsivalyti aplinką nuo šiukšlių, nesupuvysių lapų, kad greičiau ir laisviau nauja žolė pakiltų nuo žemės, taip išsivalyti turėtume ir mes patys.

Tik paleidę ir atsisveikinę su senu, galėsime pradėti kažką naujo. Kiekvienas iš dvylikos ženklų dar turi laiko tam pasiruošti.

AVINAS

Avinas yra vos per žingsnį nuo Žuvų ženklo. Šis Zodiakas yra pirmojo proveržio, naujojo impulso simbolis. Po Avino ženklu gimę žmonės savyje tarsi saugo užkoduotą poreikį pokyčiams, todėl lengvai pasiduoda impulsyviems polėkiams ir potyriams.

Kiekvienas pavasaris, kiekvienas naujas užsiėmimas, veiksmas jiems yra tarsi kūdikio ar pirmuosius žingsnius žengiančio mažylio atradimas, lydimas entuziazmo ir džiaugsmo.

Jeigu Avino ženklo atstovai bijo ar nenori gyvenime išbandyti naujovių, greičiausiai tai bus susiję su traumuojančiais patyrimais. Juos reikia gydyti, „paleisti į laisvę“ ir nebesislėpti nuo gyvenimo, nuo savo ženklo „likimo“.

REKLAMA