REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 13-19 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jei pastaruoju metu savyje kaupėte neišsakytus žodžius, laikas tokį nesveiką įprotį mesti. Kad ir kaip nepatogu būtų jums ar partneriui juos girdėti, dabar labai svarbu išsakyti, ką jaučiate, kaip jaučiatės.

Palanku tai daryti iki šeštadienio, nes artimas žmogus sugebės atidžiai įsiklausyti į jūsų žodžius ir įsijausti į jūsų jausmus, todėl labai gerai suvoks jūsų poreikius. Būkite tokie pat atidūs ir patneriui bei jo poreikiams.

TAURAS

REKLAMA

Šią savaitę galite tikėtis proveržio, pasikeitimo, jeigu šiuo metu mėginate įveikti sunkų etapą – gydotės širdies žaizdas, mėginate atsitiesti po nutrūkusių santykių.

Labai aiškiai suvoksite, ką ne taip darote, kokie mąstymo ir elgsenos modeliai jus riboja, trukdo patirti laimę ir sukurti darnius santykius.

Turintieji porą Taurai, kurie ir iki šiol nedrįso antrajai pusei išsakyti, kaip joje jaučiasi, dabar tiesiog privalo tai padaryti. Po pokalbio jums atsivers akys, viską pamatysite kitoje šviesoje.

DVYNIAI

Jeigu susitiksite su seniai matytu draugu ar keliais, pasinersite į bendrus prisiminimus. Pasikalbėsite apie patirtus nuotykius, buvusias meiles, skausmingus išsiskyrimus. Iš atgaivintų draugų pasakojimų galite nemažai naujo apie save sužinoti.

Svarbu, kad suvoktumėte, kurių savybių verčiau atsisakyti, o kurias išlaikyti ar susigrąžinti, nes jos padeda kurti laimingus santykius. Turintys porą Dvyniai šią savaitę gaus antrą šansą įgyvendinti seną bendrą sumanymą ar idėją, kurią abu buvote pamiršę.

VĖŽYS

Šiuo metu gali atrodyti, kad santykiai – vien įsipareigojimai, reikalavimai, pareigos, bet jokio smagumo ar džiaugsmo.

Net jeigu abu su partneriu teisingai pasidalijote buities naštą, nepatiriate neteisybės ar neturite kitų objektyvių priežasčių skųstis, rutina jus abu skatins svajoti apie audringesnį, įdomesnį gyvenimą, nuotykius ar keliones.

Tai normalu, visi mes užsisupame kasdienybėje, pasikartojantys ritmai atbukina ir sumažina mūsų pojūčių aštrumą, migdo jausmus. Jeigu šiuo metu negalite niekur abu nors trumpam ištrūkti, bent kartu pasvajokite, paplanuokite, kur norėtumėte, kai galėsite.

LIŪTAS

Ne visada santykiuose žydi gėlės ir byra rožių žiedlapiai, poroje būna ramių, neišskirtinų ar sunkesnių etapų.

Dėl milžiniško darbo krūvio, įsipareigojimų buityje ir vaikų priežiūros, priverstinio buvimo atskirose šalyse, miestuose, natūralu, santykių džiaugsmo upė kiek išsenka.

Pasitenkinimą vienas kitu ir poros ryšiu gali smukdyti ir visi dalykai, kuriuos užspaudžiate savyje, nebandydami pasikalbėti. Neseniai pradėjusieji draugauti Liūtai svarstys, ar tik asmenybių ir požiūrių skirtumai ne per dideli, ar jie nesutrukdys kurti ilgalaikio ryšio.

MERGELĖ

Romantininių santykių džiaugsmą šią savaitę gali temdyti piniginės ar šeiminės problemos. Jeigu šiuo metu jūs ar partneris jaučiatės nusivylę ir net svarstote atsitraukimo ar pabėgimo planus, gal dar reikėtų apmąstyti kitus variantus?

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA