REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmoje savaitės pusėje nesuprasite draugų, panirusių į prastą nuotaiką. Patys būsite energingi, gerai nusiteikę ir pasiruošę judėti, sportuoti, imtis veiklos, būsite tarsi apimti siautulingo karnavalo ritmo.

Į jį antroji savaitės pusė visai nepanėšės, teks užsiimti smulkiais darbais, tam jums tikrai prireiks daug kantrybės. Savaitgalį skambinkite ir kalbėkitės su kuo daugiau žmonių. Juk tam nereikia svarios priežasties, galima tiesiog pasakyti „labas, kaip sekasi“.

Laiminga savaitės spalva. Visi mėlyni atspalviai padės elgtis laisviau, labiau atsipalaiduoti.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 8, 10, 21, 34, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra spontaniškas ir jo nereikia ilgai kviesti ką nors kartu patirti ar išgyventi.

TAURAS

Su aplinkiniais siejantys ryšiai yra stiprūs, tą pajausite pirmoje savaitės pusėje. Draugai bus šalia, kai jų reikės, todėl ir jūs nesikuklinkite, parodykite, kaip juos branginate.

Antroji savaitės pusė bus pripildyta pasitenkinimo ir džiaugsmo, neatsisakykite galimybės pažaisti, kad ir koks žaidimas tai būtų. Po nuostabios savaitės netgi įprasti tvarkymosi darbai namuose bus visai smagūs.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu norite parodyti savo stiprybę, renkitės raudonai. Eidami į pasimatymą, rinkitės žalią.

Laimingi savaitės skaičiai: 14, 17, 22, 28, 31, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra kuklus ir, kai reikia, pasitenkina mažu.

DVYNIAI

Su draugu ar pažįstamu imsite kalbėtis savaitės pradžioje, pereidami nuo asmeninių dalykų prie pasaulio problemų, o idėjos tiesiog veršis per kraštus. Pasistenkite čiupti bent vieną ar kelias jų ir pradėkite realizuoti.

Antroje savaitės pusėje bendravimas taps sunkesnis, netgi nuviliantis, ypač su šeimos nariais. O dar rūpesčiai, kaip apmokėti sąskaitas, spaus galvą, tai irgi kalbėjimosi nepalengvins. Šį savaitgalį nustumkite į šalį visus trikdžius ir dėmesį skirkite vienam vieninteliam asmeniui.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai mėlyna ramins, padės į viską žiūrėti tarsi iš šalies.

Laimingi savaitės skaičiai: 9, 19, 24, 26, 30, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba su jumis kartu pasidžiaugti.

VĖŽYS

Pirmoje savaitės pusėje būsite imlūs pasaulio grožiui, menui, galite susivilioti ir tam atseikėti nemažai pinigų. Nieko tokio, jeigu piniginė leidžia ir manote, kad tai gera investicija, galite ja pasidžiaugti garsiai, parodyti kitiems.

Antroje savaitės pusėje verčiau elkitės kukliau. Susitelkite į mažus ir svarbius dalykus, kuriuos turite atlikti. Susisiekite su draugais. Savaitgalį namuose kils problema, kurią išspręsite, tik mąstydami kūrybiškai.

Laiminga savaitės spalva. Rožinė, prigesinta raudona padės jautriau reaguoti į aplinką, suteiks energijos.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 11, 16, 21, 27, 40 ir jų deriniai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA