REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris paprašo pagalbos, kai tikrai jos reikia, bet jūsų neišnaudoja.

LIŪTAS

Pirmos trys savaitės dienos bus pačios geriausios, kokias pastaruoju metu turėjote. Draugai džiaugsis jūsų kompanija, kolegos vertins. Žodžiai, kuriuos tarsite ar rašysite, šiuo metu būs irgi svarūs bei vertingi. Jais sugebėsite įkvėpti kitus.

Taip, įkvėpimas yra nuostabu, bet nuo jo reikės sugrįžti prie sąskaitų apmokėjimo. Antroje savaitės pusėje daugiausia dėmesio teks sutelkti į finansinį reikalą. Jeigu turite sutaupytų ar laisvų pinigų, savaitgalį tinka įsigyti trokštamą prietaisą.

Laiminga savaitės spalva. Renkitės džiaugsmingomis spalvomis – geltona ir oranžine. Taip atrodysite dar linksmesni ir džiugesni.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 14, 23, 24, 30, 43, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jus ramina, niekur neskubina.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite užpulti žmonių su jų prašymais ir reikalavimais, todėl beveik neturėsite laiko atlikti savų užduočių. Atraskite triukų, kaip greitai nusikratyti tokiais, kurie ateina pasigirti, niekam nepadeda, tik trukdo susikaupti.

Antra savaitės pusė bus linksmesnė ir lengvesnė. Jei savaitgalį įsigysite didelį pirkinį, šis dar labiau suartins su jums svarbiu žmogumi.

Laiminga savaitės spalva. Geltona padės būti smalsesniems ir bendrauti atviriau. Taip daugiau sužinosite ne tik apie kitus, bet ir save.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 10, 12, 20, 37, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris švelniai jumis rūpinasi.

SVARSTYKLĖS

Savaitei prasidėjus aplinkybės taip nukreips, kad teks prisiimti lyderio poziciją. Jums tai daryti seksis puikiai. Labai aiškiai matysite bendrą vaizdą, o detalėmis teks pasirūpinti kitiems (tai jau lyderio darbas paskirti užduotis, ar ne?).

Antroje savaitės pusėje, dar nepriartėjus savaitgaliui, švęskite, jei tik bus tam proga. Čia perduokite galimybę vadovauti ar atsidurti dėmesio centre kitiems. Jums palanku ištempti ausis ir klausytis. Savaitgalis bus romantiškas, gražus, veiklus.

Laiminga savaitės spalva. Žalia ir ruda jus ramins ir švelnins.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 17, 18, 32, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris neperša savo nuomonės ir nedaro spaudimo aplinkiniams.

SKORPIONAS

Pirmoje savaitės pusėje verčiau neišsišokti nei apranga, nei elgesiu, o demonstruoti profesionalumą ir savo dalyko išmanymą.

Pasilinksminti ir gerai leisti laiką galėsite antroje savaitės pusėje. Ketvirtadienis ir penktadienis bus puikios dienos. Savaitgalį sumažinkite tempą, ilsėkitės.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai mėlyna padės mąstyti ir elgtis organizuotai.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 8, 10, 16, 28, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra sąžiningas ir nepalieka jūsų, kai užklumpa sunkūs laikai.

ŠAULYS

Pirmoje savaitės pusėje pirksite bilietus arba jau sėsite į lėktuvą. Šypsositės taip plačiai, kad net skruostai paskaus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA