REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Antroje savaitės pusėje, jeigu nepavyks pasprukti, darbe iš proto jus varys autoritetingas asmuo. Užtat savaitgalis bus nuostabus, draugai veršis su jumis susitikti. Palanku atrasti laiko ir pamąstyti apie savo gyvenimo situaciją, aiškiai pamatysite, kas yra kas.

Laiminga savaitės spalva. Aukso atspalviai arba papuošalai suteiks pasitikėjimo savimi.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 10, 12, 16, 27, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris savo buvimu jus daro laimingus.

OŽIARAGIS

REKLAMA

Pirmomis savaitės dienomis visi, ypač darbo aplinkoje, jausis verti geriausių dalykų pasaulyje ir niekas nebus linkęs dosniai dalytis. Natūralu, toks elgesys nuvils, o taip pat atsilieps jūsų darbo rezultatams.

Darbo savaitei baigiantis palanku apmąstyti naujus darbus, planus, apgalvoti pirmuosius žingsnius. Dėl to gali tekti ir savaitgalį padirbėti. Kai jau užsidegate, negalite sustoti, ar ne?

Laiminga savaitės spalva. Ramios spalvos – smėlio, pilka, ruda – gerai jus veiks ir stiprins.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 13, 25, 34, 38, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Daugiausia paramos dabar sulauksite ne iš pačių artimiausių žmonių, o pažįstamų.

VANDENIS

Impulsyvus sprendimas pirmadienį padės išspręsti klausimą, dėl kurio pastaruoju metu vis sukote galvą. Išdrįskite mesti iššūkį nusistovėjusioms idėjoms ir taisyklėms. Instinktai, nuojauta dabar jūsų neapgaus.

Taigi pirmoje savaitės pusėje tinka atradinėti, išradinėti ir eksperimentuoti, o jai persisvėrus į antrąją, – reikės daug bendrauti su aplinkiniais. Darykite tai nuoširdžiai ir sąžiningai, o ne darydami dešimtis darbų ar knebinėdamiesi po išmanųjį. Savaitgalis irgi žada daug susitikimų ir bendravimo.

Laiminga savaitės spalva. Turkio atspalviai ar papuošalai padės jaustis nepriklausomiems, laisviems ir džiaugsmingesniems.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 11, 24, 30, 37, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra ištikimas, lieka šalia, nors jūsų nuomonės išsiskiria.

ŽUVYS

Net jei mėgstate žmones, su kuriais dirbate, pirmoje savaitės pusėje turėsite mažai energijos, todėl jus vargins bendravimas ir visiškai nerūpės apkalbos arba šiaip pasiplepėjimai prie kavos. Aplink tvyros emocijų debesis, bet jūs stengsitės susikaupti ir susidėlioti mintis.

Antroje savaitės pusėje jums pravers analitinis mąstymas. Nors gausite trupinėlį informacijos, sugebėsite daug iš jo išpešti ir susidėlioti visą paveikslą. Savaitgalis gali tapti tikru iššūkiu, nes su partneriu ar nauja meile reikės išspręsti vieną reikalą.

Laiminga savaitės spalva. Renkitės ryškiomis spalvomis ir nebijokite išsiskirti. Pamatysite, kaip gerai tai jus nuteiks.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 23, 25, 32, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris tiesiog būna šalia, kai jums labiausiai to reikia.

Sarah Dorweiler (Unsplash) nuotrauka.

Astromanija.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA