REKLAMA

Romantinis pavasario horoskopas poroms ir vienišiams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pavasaris atneša palengvėjimą. Po žiemos, kad ir nelabai baisios, sušąlusi žemė atsileidžia ir, atrodo, visi ima laisviau kvėpuoti, ore pakimba švelnumas. Saulė šildo ne tik kūną, bet ir širdį. Mylėti norisi. Ir būti mylimiems.

Romantinis pavasario horoskopas apžvelgs laikotarpį nuo kovo iki birželio pradžios, taip pat atskleis, kaip dvylikai Zodiako ženklų, vienišų ir įsipareigojusių, eisis meilės reikalai.

AVINAS

Įsipareigojusiems Avino ženklo atstovams

REKLAMA

Šį pavasarį jausitės tiesiog nuostabiai. Kone visą šį laiką Venera bus jūsų ženkle. Taigi gamtos atgimimo laikotarpis bus pripildytas jausmų, aistros, erotikos ir pulsuojantis entuziazmu.

Jei įkaitus kraujui, ir pasidairysite į kitas moteris ar vyrus, nepamirškite, kad alkį reikia malšinti namuose. Gegužį dar Aviną valdantis Marsas bus šiame ženkle, taigi jis tikrai gerai jausis ir šauniai čia pasiautės. Ką dar pasakyti? Mėgaukitės gyvenimu, jo teikiamais džiaugsmais ir malonumais.

Vienišiems Avino ženklo atstovams

Su pavasariška šiluma prasidės ir džiaugsmingas jūsų gyvenimo etapas. Nuo balandžio 4 iki 28 d. Avino ženklu judės Venera. Meilės valdovė pasirūpins, kad jausmai veržtųsi, burbuliuotų, kad mylėtumėte, kad gyventumėte ir tuo mėgautumėtės.

Šį pavasarį būsite spontaniški, be stabdžių leisitės į meilės nuotykius. Jei jau turite simpatiją, su juo ar ja keliausite (gal net galiausiai įsigysite naują trokštamą automobilį?), daug patirsite.

Problemų gali kilti dėl gerovės ir laimės planetos Jupiterio, kuris bus Avino opozicijoje. Mažiau žvalgykitės į kitus, negeiskite svetimų žmonų ar vyrų, nesileiskite suviliojami užsieniečių, tada pavasaris tikrai bus smagus.

TAURAS

Įsipareigojusiems Tauro ženklo atstovams

Didžiausias jūsų tikslas – ką nors kartu sukurti, įgyvendinti. Jeigu jums jau pavyko, rūpinsitės šitai puoselėti ir saugoti. Nors pavasaris, retkarčiais pamirškite visus sodus, daržus, šeimos reikalus, būtinai atraskite laiko pabūti dviese.

Balandžio mėnesį Venera ir Marsas talkins jums išsijuosę, kad tik jaustumėtės mylimi ir laimingi. Net ilgai kartu esančios poros, jaus naują pakilimą ir buvimo kartu džiaugsmą.

Merkurijus taip pat įkiš savo smailą trigrašį, jis padės susikalbėti su mylimu žmogumi. Puikiai su juo sutarsite, dar labiau vienas kitu pasitikėsite nuo balandžio pradžios iki 20 dienos ir nuo gegužės 17 iki birželio 6-osios. Šis laikotarpis bus ypač švelnus, gėlėtas ir kvapnus kaip pats pavasaris.

Vienišiems Tauro ženklo atstovams

Nuo kovo 10 iki balandžio 21 dienos Marsas suteiks jums energijos ir jėgų. Šį pavasarį su džiaugsmu susitikinėsite su jums brangiais žmonėmis, draugais, būsite neįprastai veiklūs ir aktyvūs.

Balandį jumis pasirūpins ir ženklo valdovė Venera, apsupdama vienišus Taurus žavesiu, seksualumu. Nesunkiai virpinsite aplinkinių jausmus, sulauksite jų nuoširdaus dėmesio, bet svarbiausia – užkariausite to žmogaus, kuris ir jums patinka, širdį.

REKLAMA