REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 20-26 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmadienį Saulei įėjus į Avino ženklą, visi jo atstovai galės ryžtis naujoms pradžioms. Dar už savaitės stos Mėnulio jaunatis pirmajame Zodiake, taigi jums prasidės tikrų tikriausias pavasaris su atgimusiais ar naujai įsižiebusiais jausmais.

Venera, judėdama atgal, savaitgalį sudarys svarbią jungtį su Saule. Patartina būti jautriems ir įsiklausyti, ką jums šnabžda Visata bei jūsų širdis. Visa, ką išgirsite apie meilę, bus tiesa.

TAURAS

REKLAMA

Meilė turi paliesti mūsų esybę, to iš jos tikimės. Tačiau ji mus ir keičia, atveria, uždaro, gąsdina ar drąsina… Kiekvieni santykiai – vis kitokie, net jei palieka skaudžias žymes mūsų sieloje.

Šitą savaitę Taurams palanku apmąstyti, ką iš skirtingų meilės pamokų išmokote, neakcentuoti neigiamų patyrimų, bet geriau suprasti, kaip galite dar labiau atverti širdį, pasitikėti, dar stipriau mylėti save, savo žmogų ir aplinkinius.

DVYNIAI

Tam tikra situacija jūsų aplinkoje trukdys įsijausti, atsiduoti ir visa širdimi būti su artimu žmogumi.

Šią savaitę galimas posūkis santykiuose, bet pokyčius, kaip suprantate, turėsite inicijuoti jūs patys, o ne laukti, kol tai padarys kiti.

Kai kurie Dvyniai gali aiškiai suvokti, kad jų romantinės viltys žlugo. Jei nepavyko su šiuo žmogumi, pavyks su kitu. Nepanirkite į savigailą, judėkite tolyn.

VĖŽYS

Savaitė darbe jums gali būti sunki, sudėtinga, todėl savo pyktį, nusivylimą ir prastą nuotaiką parsinešite į namus, perduosite artimiausiems žmonėms.

Gal situacija ir yra sudėtinga, niekas nesiginčija, bet kodėl dėl to turi kentėti kiti? Ieškokite paramos, paguodos santykiuose, bet nepaverskite partnerio atpirkimo ožiu, kuris turi atkentėti už visas jūsų nesėkmes.

LIŪTAS

Moralė ir meilė šią savaitę neišvengiamai ir skaudžiai susidurs. Neteisingai, neetiškai galite elgtis jūs arba jūsų mylimas žmogus. Jums teks spręsti, ką galite toleruoti, priimti, neišsižadėdami savųjų vertybių, o ko – nebe.

Galbūt nusikaltimo artimiausias žmogus ir nepadarė, bet jo elgesys gali jus stipriai nuvilti ir netgi paveikti jūsų jausmus jam ar jai. Įmanoma, kad situacija būtų ir apversta, būtent taip jausis jūsų partneris, svarstydamas, kaip šis nutikimas paveiks santykius ir jus siejantį meilės ryšį.

MERGELĖ

Nors daugeliui nepatinka, bet vėl tenka priminti, kad Venera gerai išmano ne tik meilės reikalus, bet ir finansus. Mergelėms teks šią savaitę su partneriu peržvelgti jų bendrą finansinę padėtį. Jeigu turite skolų, paskolų, teks mąstyti, kaip iš šios kebeknės išsisukti, pernelyg nenukentėjus.

Jeigu šiuo metu mąstote apie bendrą investiciją, būkite labai atsargūs, nes yra tikimybė viską prarasti. Ypač jei elgsitės impulsyviai arba darysite tai iš nevities. Nusiraminkite ir ieškokite racionalesnių sprendimų.

REKLAMA