REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Kažkam (kas jums yra svarbus ir brangus) labai reikia jūsų dėmesio, bet šis žmogus nedrįsta to paprašyti. Apsidairykite atidžiau, tikrai suprasite kam, o tada šis asmuo šypsosis, lyg būtų pats laimingiausias pasaulyje. Kartais tik tiek ir tereikia.

Šią darbo savaitę jums sunkiai seksis susikaupti, jausitės it nesavi. Užtat savaitgalį vėl atsigausite, imsite vadovauti paradui. Paprašykite draugų, kad padėtų įgyvendinti, ką sumanėte. Sėkmė yra ranka pasiekama.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai mėlyna suteiks stabilumo ir padės aiškiau mąstyti.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 7, 12, 14, 26, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris lieka ištikimas savo principams ir atkakliai gina savo idėjas.

TAURAS

Jeigu negalite prisiversti išsijudinti, pakvieskite draugą ar artimą žmogų sportuoti kartu. Jis ar ji neleis jums „nusimuilinti“.

O sportuoti jums būtinai reikia, nes taip išvaikysite blogą nuotaiką, pasyvumą ir aiškiau mąstysite. Antradienis ir trečiadienis bus keistos, bet labai įdomios, aistringos, judrios dienos.

Darbo ar mokslo savaitei einant į pabaigą, jums norėsis ištrūkti iš rutinos, pasižmonėti. Vis dėlto leisdami laiką vieni, jausitės geriau ir nuveiksite kai ką prasmingo. Ši taisyklė galioja ir savatgaliui.

Laiminga savaitės spalva. Žydra padės likti budresniems ir dalykiškesniems. Eidami į pasimatymą, rinkitės oranžinę.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 13, 26, 27, 43, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris gražiai, bet kantriai ir atkakliai parodo jūsų ribas.

DVYNIAI

Visą energiją, o jos savaitės pradžioje turėsite daug, skirkite jums svarbiam asmeniui. Greičiausiai šiuo metu jausitės labai gerai kartu, tarsi suaugę į viena.

Antradienis ir trečiadienis bus lėtesnės, labiau apniukosios dienos nei pirmadienis. Būsite nusiteikę ne dalyvauti, o stebėti.

Antroje savaitės pusėje vėl prabus jūsų veiklumas, suksitės it vijurkai. Jeigu galite sau leisti, dabar surenkite romantišką ekskursiją su jums svarbiu žmogumi.

Savaitgalis, tiesą sakant, bus ne toks malonus. Kai kas neaiškaus, užslėpto ir tamsaus vyksta jūsų aplinkoje ar gyvenime, o jūs greičiausiai prie to irgi prikišote nagus.

Laiminga savaitės spalva. Raudona suteiks energijos ir spindesio, vilkėdami šios spalvos drabužius atrodysite nuostabiai.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 12, 20, 22 und 35.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi panašų į jūsų humoro jausmą.

VĖŽYS

Pirmadienį daugiausia skausmo ar nesmagumų gali kilti dėl namuose vykstančių reikalų. Greičiausiai ten niekas nesiklosto, kaip norėtumėte, be to su partneriu visiškai skirtingai matote situaciją. Jausitės nusivylę.

Antradienį ir trečiadienį ši nuotaika persismelks į darbinę aplinką, jums bus sunku apsispręsti, aiškiai mąstyti, ypač apie finansines operacijas. Jeigu galite, piniginius klausimus kurį laiką atidėkite.

REKLAMA