REKLAMA

Saulės „įkrauti“: kaip 12 ženklų jausis šį pavasarį

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Mūsų planetos gyvybės saugotoja ir šilumos nešėja Saulė kovo 21 dieną įėjo į Avino ženklą. Šis simbolizuoja gaivališką pirminę jėgą, prasiveržiančią su pirmaisiais daigais, pumpurais ir dosniai besiskleidžiančiais saulės spinduliais.

Žmogus irgi yra gamtos dalis, reaguojantis į pokyčius arba įtraukiamas į juos, nori jis to ar ne. Iki balandžio 20-osios, kol valdys Avino Zodiakas, visi jausime jo drąsinančią, gaivinančią, įkvepiančią energiją.

Kai kuriems jos bus per daug, ji atrodys per intensyvi, nes kels nerimą, trukdys ilsėtis ir išsimiegoti. Kiti po žiemos jausis išsekę ir pavargę, todėl užsisklęs nuo budinančios Avino energijos.

Kaip suprasti, ar užsisklendėme ar ją priimame? Pirmasis Zodiakas valdo galvą. Taigi atsakymas bus teigiamas, jei plyšta galva ar dažnėja migrenos priepuolių.

REKLAMA

O ką sako astrologai, kaip pavasarį jausis visi dvylika ženklų?

AVINAS

Daugiausia Saulės energijos, natūralu, susižers jos šaukliai, pirmojo Zodiako atstovai. Kai kurie pasijaus, lyg nubudę po žiemos miego, todėl su dviguba energija ir užsidegimu puls prie darbų. Žinoma, tarp Avinų gali būti ir tokių, kurie skundžiasi pavasariniu išsekimu, o kitiems migrenos priepuoliai yra neatsiejama šio metų laiko dalis.

Astrologai pataria neblokuoti stiprios į jus plūstančios energijos, atsiverkite jai drąsiai. Tik būtinai susiraskite veiklos, kuri padėtų atsikratyti per žiemą susikaupusiais negerumais, negalavimais. Šiuo „ventiliu“, padedančiu juos paleisti, gali būti ir reguliarus sportas, ir darbavimasis sode ar darže, ir tiesiog ilgesni bei aktyvesni pasivaikščiojimai.

TAURAS

Antrojo Zodiako atstovai Avino energiją laiko agresyviu įsiveržimu į jų ramų ir sustyguotą gyvenimą. Žinoma, jie supranta, kad į ją tikrai reaguoja visu kūnu, – negali užmigti, skundžiasi silpnumu ir galvos skausmais.

Taurai turi du pasirinkimus. Užsidaryti namuose ir toliau žiemoti, apsimesdami, kad nieko nevyksta jų aplinkoje. Arba priimti saulės šviesą ir šilumą, pradėti krutintis, užsiimti maloniais darbais arba atidaryti sporto sezoną gryname ore. Prisikvėpavę pilnais plaučiais, miegosite kaip kūdikiai ir nebekeiksite pavasario.

DVYNIAI

Dvyniai noriai priima pasikeitimus, todėl visu pajėgumu į save geria pavasarinius vėjus ir gaivališką atgimimo energiją. Avino valdomu laikotarpiu jie veržiasi į priekį ir stengiasi prisigalvoti kuo daugiau įdomių užsiėmimų.

Dvyniai ima dažniau organizuoti draugų susitikimus, susibūrimus, kviečia kartu lankytis renginiuose. Daug bendraujant, žinoma, kyla ir daugiau konfliktų, nesusipratimų. Tai tėra tarpusavio santykių reikalai, nereikia jų bijoti.

Panaudokite saulėtą Avino energiją teigiamai: įliekite į santykius šviesos, tempkite iš šešėlio nesutarimų priežastis, aiškinkitės, kas trukdo bendrauti draugiškai, sklandžiai, be pykčių.

VĖŽYS

Avino valdomu laikotarpiu Vėžio ženklo atstovai tampa aktyvesni, ambicingesni. Jie ima labiau pasitikėti savimi, kad jiems pavyks kai ką prasmingo gyvenime nuveikti.

REKLAMA