REKLAMA

Meilės horokopas savaitei (03 27-04 02 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Ryžtingai nusiteikę gyvenime sieksite sėkmės, meilės ir laimės. Tiesa, jums teks savyje paieškoti kliūčių, kurios trukdo aktyviai judėti šiuo keliu. Laimei, pasaulis bus pasirengęs jums padėti.

Pirmadienį stos Mėnulio jaunatis, taigi būkite padrąsinti ryžtis pokyčiams asmeniniame gyvenime. Savaitgalį Visata jums pagelbės dabar ir visiems laikams atsisakyti visų neralių su meile ir santykiais siejamų įsivaizdavimų, nuostatų, planų.

TAURAS

REKLAMA

Nuo antros savaitės pusės į Tauro ženklą įeis komunikaciją valdanti planeta Merkurijus. Pastebėsite, kad tapo daug lengviau bendrauti su partneriu, su juo norėsis ne šiaip kartu leisti laiką, bet ir nuveikti ką nors intelektualaus, pajudinti smegenis.

Šiuo laikotarpiu taip pat tinka poroje kalbėtis apie viską – pomėgius, planus, problemas, poreikius (tiek fizinius, tiek materialius). Pasakokite partneriui apie savo sumanymus, taip bus lengviau užčiuopti jų trūkumus, taigi gausite ir galimybę planą patobulinti. Artimas žmogus jums čia labai pasitarnaus.

DVYNIAI

Mėnulio pilnatis stipriai veiks Dvynių astrologinio būsto Draugystės sektorių. Jeigu pastaruoju metu šioje srityje buvo problemų, galite sulaukti teigiamų pokyčių. Galbūt patys suvoksite, ką darėte ne taip, todėl imsitės iniciatyvos, mėginsite tai keisti.

Šiuo metu būsite dar drąsesni bendraudami, todėl noriai tyrinėsite naujas kompanijas, žmones ir sieksite su jais susipažinti. Čia aktyvūs taps vieniši arba esamais santykiais nusivylę Dvyniai. Tie, kurie įsipainiojo į meilės santykius su draugu, dabar gali išgyventi tikrą emocijų audrą, jei ne žemės drebėjimą.

VĖŽYS

O štai Vėžio ženklo atstovams noriai talkins komunikacijos planeta Merkurijus, stipriai veikdamas jų draugystės reikalus.

Šiuo laikotarpiu jausite didesnę bendrystę su draugais, sieksite su jais daugiau leisti laiko ir veikti ką nors nebanalaus, duodančio peno protui. Tikėkitės daugiau nei įprastai kvietimų kur nors dalyvauti, apsilankyti, susitikti ar pamatyti.

Vienišiai, priimdami kvietimus, sudarys sau sąlygas susipažinti ir galbūt atrasti sau partnerį. Jeigu kas ir kris šiuo metu į akį, neskubėkite pradėti santykių. Tam tinkamas laikas stos nuo balandžio vidurio, kai meilės planeta Venera vėl ims judėti tiesiai.

LIŪTAS

Šią savaitę jus gali užvaldyti noras išmokti ką nors naujo. Gaila, jei partneris tokio jūsų užsidegimo plėsti dvasinius ar protinius horizontus nesupras ir nepalaikys, tada labai juo nusivilsite.

Neskubėkite to daryti, pasistenkite suprasti, kur slypi priežastis. Gali būti, partneris bijo, kad mokymasis jus pakeis, tapsite visai kitu, jam nepažįstamu žmogumi ir galbūt nebenorėsite likti šiuose santykiuose. Visko gali nutikti, bet dabar svarbu kalbėtis, nesigąsdinti ir nesipykti.

MERGELĖ

Nuo kovo 4 dienos meilės planeta Venera keliauja Mergelių astrologinio būsto santykių sektoriumi. Taigi šis mėnuo gali būti jums gana nelengvas, kai tenka pamatyti vienas kito demonus, baimes, nusistatymus, problemas, bet tai ir galimybė sunkumus išspręsti.

REKLAMA