REKLAMA

Svajonių atostogų horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2017 metais žvaigždės mums žada svajonių atostogas. Saulės valdomais metais turime visus šansus susikurti ir į atmintį įsirašyti pačius gražiausius potyrius bei vaizdus, jei tik paisysime sėkmės ir laimės reguliuotojo Jupiterio taisyklių.

Atėjus pavasariui, vieni, nieko nelaukę, važiuoja pasišildyti į tolimesnius kraštus, o kiti pradeda ramiai planuoti savo atostogas. Šios gali būti pripildytos optimizmo, gyvenimo džiaugsmo, gebėjimo visomis juslėmis priimti jau pažįstamas ar visiškai naujas šalis.

Žvaigždės nėra mūsų atostogų planuotojos, tačiau Jupiteris gali tapti būsimų kelionių vadovu. Su jo globa drįskime leistis į nuotykius, pažintinius ar poilsinius maršrutus, kurie prabudins ir sustiprins mumyse laimės, grožio, gėrėjimosi, gebėjimo džiaugtis gyvenimu ir jo malonumais jausmą.

Jupiteris pataria tapti ne saugiais keliautojais, traukiančiais į pažįstamas šalis ir jau mintinai žinomus paplūdimius, o būti atradėjais, nuvažiuoti ten, kur visada norėjome arba kur nė nesvajojome patekti.

REKLAMA

AVINAS

Atostogos Avino ženklo atstovams – tai ne vien gražus įdegis, jis greitai išblėsta. Jos prasmingos tik tada, kai prikaupia vertingų ir įsimintinų patyrimų.

Kokių atostogų jums reikia? Judrių, kur galima patirti kažką naujo, ne tik kūną palepinti, bet ir leisti sielai paklajoti ar net uždainuoti. Vienišius gali pradžiuginti ir atostogų romanas, ypač šiais energingais Saulės metais. Geriausias mėnuo jūsų atostogoms – gegužis, taip pat – rugpjūtis.

Ko vengti? Ramybės, nors dabar galbūt jos trokštate, tik ir svajojate, kaip vartysitės paplūdimyje ir nieko neveiksite. Tačiau patys geriausiai žinote – nuo tokių atostogų tik pavargsite, imsite nervintis, ieškoti priekabių ir pyktis su partneriu, vaikais ar draugais.

Su kuo atostogauti? Su tokiu partneriu, kuris jums nenusileidžia, geba pasipriešinti, pateikti kitokių minčių ir pasiūlymų. Šie ginčai jums naudingi, nes grąžina gyvenimo džiaugsmą, optimizmą, įkvepia išlaikyti proto ir pojūčių budrumą. Jums tinka keliauti su Šauliu arba Vandeniu.

Jupiterio atostogų taisyklė Avinui: suvokti ir paisyti savo norų bei poreikių.

TAURAS

Pavasaris pažadina Taurų juslingumą, gyvenimo džiaugsmą ir draugiškumo jausmą. Jie ima svajoti apie smagias šventes su draugais, kurie gali praturtinti jų atostogas ir padidinti laimės pojūtį.

Kokių atostogų jums reikia? Bendrų vakarienių ir jų gaminimo su draugais, artimaisiais, pasivaikščiojimų po krautuvėles ar maitinimo įstaigas, kur galima ragauti ir skanauti įvairiausių valgių ir gėrimų. Su šeima tinka atostogauti nuo birželio 7-osios iki liepos 5 dienos, taip pat puikus laikas – paskutinės rugsėjo savaitės ir spalio pradžia.

Ko vengti? Piniginių problemų. Jei striuka su pinigais ir žinote, kad teks spausti kiekvieną centą, verčiau didelių kelionių neplanuokite. Likite namuose ar netoli jų, kur jausitės saugiai. Nepatingėkite skirti laiko ir panaršyti internete, Lietuvoje tikrai atrasite vertų dėmesio vietų ir užsiėmimų.

REKLAMA