REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Staiga, lyg išsisklaidžius dūmų uždangai, savaitės pradžioje aiškiai pamatysite, ką turite daryti. Kai regite tikslą, niekas jums nesutrukdys link jo eiti. Sulauksite aplinkinių pagyrimų ir komplimentų, nes jiems galbūt tapote pavyzdžiu, kuriuo norisi sekti.

Antroji savaitės pusė bus labiau apniukusi, bet tik todėl, kad žinodami artimiausią tikslą, jau mąstysite „o kas toliau?“. Šeštadienį ir sekmadienį per daug negalvodami tiesiog nersite į nuotykį.

Laiminga savaitės spalva. Jau ir taip išsiskiriate iš aplinkinių, todėl šiuo metu palankiau rinktis pastelines spalvas.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 15, 22, 34, 41, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi lakią fantaziją ir yra labai kūrybingas.

TAURAS

Pirmadienį suprasite posakį, kodėl pasaulį reikia pradėti keisti nuo savęs. Tiesiog einant gatve ir mąstant, gal ištikti „eurekos momentas“. Taps aišku, kokią prasmę pasauliniai ir šalies įvykiai turi būtent jums, vidinė įžvalga pateiks galybę atsakymų ir galimų veiksmų variantų.

Antroje savaitės pusėje būkite atidūs ir stebėkite, kad nepasiduotumėte kitų įtakai, galite pernelyg gilintis, ką kiti apie jus galvoja. Šiuo metu reaguosite gana jautriai. Penktadienį draugo patarimas padės išspręsti seną problemą. Savaitgalį mažiau galvokite, atsipalaiduokite.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu reikia jėgų, kad galėtumėte pakovoti už save, rinkitės rudą ir visus jos atspalvius.

Laimingi savaitės skaičiai: 6, 8, 12, 25, 44, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi daug sveiko proto ir geba juo pasinaudoti.

DVYNIAI

Savaitei prasidėjus braižysite schemas ir keliskart atidžiai jas tikrinsite. Problema ta, kad šiuo metu jums sunkoka aiškiai matyti ir vertinti situaciją, todėl ir nerandate tinkamo sprendimo.

Paieškokite kitų, nei jums įprasta, kelių ir būdų. Apmąstykite per pokalbius išgirstas idėjas, atminkite, ką patys kada skaitėte ir kas buvo patraukę jūsų dėmesį. Gal atrasite, kas dabar jums tinka? Bus lengva užsisvajoti, taip bėgsite nuo sprendimo paieškų. Savaitgalį garsiai išsakykite savo mintis, nuomonę, ketinimus.

Laiminga savaitės spalva. Žalia padės atrodyti draugiškesniems ir greičiau pelnyti aplinkinių palankumą.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 24, 35, 36, 41, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra patikimas.

VĖŽYS

Nemanykite, kad aplinkiniai labai gerai supranta, kas dedasi jūsų širdyje. Pirmadienį jiems atrodote pailsėję, o jaučiatės visiškai nusivarę, kiti manys, kad esate labai ramūs, o jūs tiesiog apimti didelio liūdesio.

Antradienį ir trečiadienį daugiausia iššūkių teiks piniginiai reikalai. Kuo lankstesni būsite, tuo greičiau pavyks jiems atrasti sprendimą. Antroje savaitės pusėje padaugės energijos, todėl jausitės geriau. Taigi ir savaitgalį būsite užsiėmę kaip bitutės.

REKLAMA