REKLAMA

Balandžio mėnesio prognozė

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

2017 metų balandžio mėnesį Avinas sulauks globalių pokyčių savo gyvenime. Jis turės galimybę pasirinkti tai, kas jam reikalinga – persikėlimą į kitą vietą, naują darbą, būsto įsigijimą ar santuokos sudarymą. Žvaigždės nebus jam šykščios. Avinas turės galimybę patirti naujų pojūčių ir išgyvenimų.  Kad viskas išeitų į gerą, negalima pamesti galvos.

Palankiausios balandžio dienos Avinui: 4, 5, 7, 10, 17, 18.

Nepalankios balandžio dienos Avinui: 6, 9, 12, 15, 16, 25.

REKLAMA

Karjera ir finansai

Profesiniu atžvilgiu balandžio mėnuo Avinui taip pat bus sėkmingas. Jam pavyks praktiškai viskas, ko imsis, tačiau reikės kontroliuoti save, ypač kalbant. Neatsargus žodis gali daug ką sugadinti. Avinui nepatartina plaukti prieš srovę, nes tai neduos pageidaujamų rezultatų.

Balandžio pabaigoje jis pasieks tikslų, kuriuos bus užsibrėžęs šiam mėnesiui. Kad finansiniai reikalai klostytųsi sėkmingai, Avinui reikės pačiam rodyti iniciatyvą.

Asmeninis gyvenimas

Balandžio mėnesį Avinas bus įsitikinęs dėl savo žavesio, bus kupinas pasitikėjimo savimi, todėl atrodys nepaprastai patrauklus priešingai lyčiai. Pasitaikys progų užmegzti naujas romantiškas pažintis.

Sveikata

Balandžio mėnesį ir apskritai visus 2017 metus Avinui reikės saugoti kepenis. Skausmai jo tikriausiai nekankins, tačiau diskomfortą gali pajusti. Būtina gerti daug skysčių, organizmą valančiųjų arbatų ir vengti alkoholio bei produktų, kurie gali papildomai užteršti kūną.

TAURAS

Balandžio mėnuo Taurui žada būti taikus ir ramus. Tai bus apmąstymų metas. Tauras peržiūrės savo vertybes ir galbūt nustatys naujus prioritetus, griežtai atmes, kas nereikalinga. Jis galės atrasti savyje naujų talentų ir pasinaudoti pasitaikiusiomis galimybėmis pakeisti gyvenimą.

Palankiausios balandžio dienos Taurui: 3, 5, 7, 17, 21, 25.

Nepalankios balandžio dienos  Taurui: 9, 12, 15, 18, 27, 29.

Karjera ir finansai

Balandžio mėnesį vadovai gali duoti Taurui naują neįprastą užduotį arba išsiųsti į komandiruotę. Taurui reikės būti atidžiam ir nepraleisti gero šanso, kuris nulems karjeros poslinkius. Bus svarbu pasikliauti intuicija, kuri padės priimti teisingą sprendimą.

Šį mėnesį Tauras galės pademonstruoti organizacinius sugebėjimus, kuriuos pastebės ir kolegos, ir artimieji. Tauro finansinė padėtis balandžio mėnesį bus visai nebloga. Intelektinės veiklos rezultatai jį džiugins ir duos papildomų pajamų.

Asmeninis gyvenimas

Balandžio mėnuo Taurui bus palankus naujoms pažintims megzti. Jeigu jis nebus kaprizingas ir arogantiškas, romantiški ryšiai gali peraugti į patvarius santykius. Taurui nepatartina dairytis į bendradarbius, juo labiau užmegzti tarnybinio romano, nes pasekmės būtų tikrai liūdnos.

Sveikata

Balandžio mėnesį gali paaštrėti chroniškos ligos, kurios vargina Taurą. Pavasario vidurys – tinkamas metas užsiimti gydymu ir stiprinti sveikatą. Ypač daug dėmesio reikia skirti burnos ertmei. Patartina apsilankyti pas dantų gydytoją.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Balandžio mėnesio prognozė” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA