REKLAMA

Kinų horoskopas balandžiui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Antrąjį pavasario mėnesį mums visiems teks parodyti, ką galime. Labiau savimi pasitikintiems ir atviresniems asmenims tai nesukels nepatogumų. Užtat santūresniems, uždaresniems žmonėms šitai taps nemažu iššūkiu.

Verta tai daryti, jeigu norime atsiriekti solidžią gardaus pyrago riekę, o ne rankioti kitų paliktus trupinius. Šį mėnesį sėkmę raikys vikrūs, drąsūs ir veiklūs. Balandį taip pat svarbu būti atsargiems ir atidžiau pasižiūrėti į aplinkinius, kas slypi po jų žodžiais, nudailinta išvaizda ar šypsenomis.

ŽIURKĖ

Kūrybingai

REKLAMA

Balandį atrasite palankią ausį, kuri išklausys kūrybingas jūsų idėjas ir pasiūlymus. Veikliuosius Žiurkės ženklo atstovus tai nudžiugins, bet per daug nesitikėkite, kad netektų skaudžiai išgyventi, kai idėjų realizacija vos stumsis į priekį.

Jeigu vis dėlto patys siekiate jas įgyvendinti, nesitikėdami kitų pagalbos, situacija tam bus palanki. Tik gerai apgalvokite, kaip geriau save ir savo sumanymus pristatyti kitiems. Vienišiams dabar palankus laikas ieškoti naujų pažinčių, gali pasisekti surasti savo žmogų.

JAUTIS

Pirmyn! Greityn!

Su visa pagarba šio ženklo atstovų ramumui, kantrybei bei lėtumui, žvaigždės pareiškia: balandį Jaučiams patartina įjungti aukštesnę pavarą ir judėti greičiau.

Svarbu nusistatyti prioritetus, kuriuos dalykus reikia padaryti dabar ir greitai, o kas dar gali palaukti. Nesistenkite nieko daryti per, jėgą, ypač jei kas neiškart pavyksta, nesiseka.

Balandį venkite rizikos, taip pat ir susijusios su pinigais. Įsiklausykite, kur veda jus širdis ir intuicija, jų nurodymai bus svarbiausi.

TIGRAS

Pasirengę šiuoliui

Balandžio mėnesį Tigrai tryps iš nekantrumo. Jau dabar jie nori parodyti visus juose slypinčius talentus ir galias! Neapgalvoti veiksmai ir nekantrumas gali sugadinti net geriausią idėją.

Širdies reikaluose, asmeniniame gyvenime patartina būti atidesniems savo mintims, jausmams, poreikiams. Vienišiai, jei bus sąžiningi, pripažins, kad jie vis dar laisvę vertina labiau už įsipareigojimus.

KIŠKIS

Įdėmiai

Balandis Kiškio ženklo atstovams iš esmės bus palankus. Drįskite lipti į sceną, pasirodyti, pristatyti save ir savo sumanymus.

Jeigu dėl to apima nesmagumas, nenorite puikuotis ar rodytis, tada geriau elkitės santūriau ir palaukite palankesnio meto, kai jausitės užtikrinčiau.

Šį mėnesį darbe ir asmeniniame gyvenime susiklostys situacijos, kurios reikalaus susikaupti, nes iš jūsų bus tikimasi, kad aiškiai parodysite savo poziciją.

DRAKONAS

Kantrybės galia

Pavasarį į saulę energingai gali stiebtis ne tik gera Drakono ženklo atstovų nuotaika, bet ir smarkiai sukeroti jų ego. Aktyviai norėsite kibti į atlapus visiems, prieštarauti, teigti savas tiesas.

Tai gana pavojinga. Taip rizikuojate netekti aplinkinių pagarbos ir pasitikėjimo, jeigu manysite, kad kiekvienam argumentui turite surasti kontrargumentą.

Balandį žvaigždės Drakonams pataria ugdyti kantrybę, tyrinėti situaciją ir, realiai ją įvertinus, patiems atrasti reikiamus sprendimus.

REKLAMA