REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 03-09 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę bus sunku toliau tylėti, iškilus dvasiniam, filosofiniam arba moraliniam pairinkimui poroje. Labiausiai jums norėsis jausmus pasilaikyti sau, tačiau nuo to netaps ramiau. Tik su didesniu trenksmu jie neplanuotai išsiverš į paviršių.

Gal ši savaitė ir nėra pati geriausia aptarti požiūrių skirtumų, bet jau dabar vertėtų pamąstyti, ką su visu tuo skirtybių „bagažu“ ketinate abu daryti.

TAURAS

REKLAMA

Šiomis dienomis gali apimti nusivylimas širdies reikalais. Galbūt todėl, kad nejausite partnerio palaikymo, gal jis nesupranta, ko siekiate, arba jam apskritai svetimi jūsų planai, svajos ir tikslai.

Partneris gali net įskaudinti, pasakydamas, kad mėginate pagauti aitvarą, tai yra be reikalo eikvojate jėgas, vaikydamiesi nepasiekiamų dalykų.

DVYNIAI

Kai kas iš jūsų aplinkos šią savaitę norės įkišti trigrašį ir išreikšti neprašytą nuomonę ar patarimą dėl jums svarbaus reikalo, susijusio su intymiu gyvenimu, meilės, draugystės reikalais.

Šis žmogus, kuris dedasi didžiausiu jūsų draugu, norinčiu vien gero, gali priversti jus suabejoti savo partneriu. Neapsigaukite, tai tik manipuliacija. Verčiau savęs paklauskite, kokių tikslų vedinas, šis asmuo taip elgiasi, kas jam iš to?

Greičiausiai atsakymą surasite ir šis padės suartėti su mylimu žmogumi, bet atitolti nuo tokių vadinamų draugų.

VĖŽYS

Šią savaitę pajausite, kad partneris pavargo ar neatidžiai klausosi jūsų virkavimų, apgailestavimų ar nusiskundimų.

Turintieji problemų su kolega Vėžiai tikisi, kad artimas žmogus išklausys ir gal net duos išmintingą patarimą. Tiesą sakant, palaikymo galite ir nesulaukti, kaip tik partneris nurodys jūsų klaidas ar neteisingą elgesį.

Kai kurie Vėžiai artimu žmogumi gali nusivilti, pastebėję, kad šis nepadeda namuose ar nesąžiningai pasidalija įsipareigojimų krūvį. Netylėkite, neleiskite nusivylimui ir netgi paniekai įsėlinti į jūsų santykius.

LIŪTAS

Liūtai, besitikintys saldaus seksualinio pasitenkinimo kaip jiems priklausančios dovanos, šiomis dienomis gali nusivilti. Neišspręstas ginčas, neišsakytos nuoskaudos dabar trukdys jūsų intymiam gyvenimui ir neleis juo mėgautis visu pajėgumu.

Išdrįskite apie tai kalbėtis, o ne užsidaryti ir kentėti tyliai. Jeigu kažkas, ką partneris pasakė ar padarė, jus įskaudino, turite tai aptarti. Kai nežinai, kur yra žaizda, kaip gali ją išgydyti? Nuo to prasideda gijimas ir kelias į sveikus santykius.

MERGELĖ

Namuose, šeimoje kilusi problema ar nesusipratimas gali labai nuvilti partnerį ir stipriai paveikti jūsų santykių harmoniją. Ši situacija, tikėtina, susiformavo ne vakar, debesys kaupėsi jau ilgai, o jūs rinkotės juos tiesiog ignoruoti.

Dabar suprasite, kad daugiau to daryti nebegalite. Šis „debesis“ veikia jus abu, trukdo bendrauti ir kenkia tarpusavio santykiams. Pirmas žingsnis yra pripažinti, kad problema yra, o jau tada viskas priklausys nuo abiejų noro ją spręsti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA