REKLAMA

​Kvepalų mainai: kurio Zodiako aromatus galime pasiskolinti?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Atradusi ir sugebėjusi iš augalų išgauti eterinius aliejus, žmonija suprato jų naudą ir poveikį savijautai.

Aromatai, paskleisti aplinkoje ar apšlakstyti ant kūno, padėdavo prieš kelis tūkstantmečius, padeda ir šiuolaikiniam žmogui mažinti streso lygį, atsipalaiduoti, nurimti, praskaidrina nuotaiką.

Astrologijoje aromatai priskiriami tam tikram elementui – Ugniai, Žemei, Vandeniui ir Orui, pagal jį vertinamas kvapų poveikis kiekvienam iš dvylikos Zodiakų.

Panašumų tarp ženklų yra, todėl reikalui prispyrus, iš Zodiako draugo galėtume pasiskolinti jo mėgstamų kvapų buteliuką. Tik iš kurio?

REKLAMA

AVINAS

Po Avino ženklu gimusieji energingai kovoja dėl savo tikslo, jie pasižymi temperamentu, aktyvumu ir aistringai bei smalsiai siekia pažinti naujoves.

Avino atstovai gimsta pavasario pradžioje, kai sprogsta medžių pumpurai, lenda pirmoji žolė, saulė ne tik akina, bet ir šildo. Tai galingo virsmo ir naujos pradžios metas, o Avinas įkūnija ir simbolizuoja visą šią virsmo ir gimimo jėgą.

Jis yra Ugnies stichijai priskiriamas ženklas. Štai kodėl paprastai būna toks ugningas, impulsyvus, greitai užsidegantis, gyvybingas, nekantrus ir užsispyręs.

Kvapai. Avino temperamentą geriausiai atitinka gaivūs, bet gana intensyvūs kvepalai. Juose gali būti eukalipto, baziliko, imbiero, žaliųjų pipirų, rozmarinų ir kamparo natų. Šie aromatai pabrėžia valingą, tvirtą ir aistringą pirmojo Zodiako būdą.

Kvepalų mainai. Ieškantys pusiausvyros ir darnos Avinai, galėtų pasidomėti, kas slypi Svarstyklių ženklo kvepalų buteliukuose.

TAURAS

Šio Zodiako atstovais visada galima pasitikėti, kad ir kokioje situacijoje beatsidurtume. Paprastai Taurai yra ramūs, jautrūs žmonės, su kuriais jauku ir saugu leisti laiką harmoningoje jų aplinkoje. Vis dėlto šis Zodiakas garsėja ir gebėjimu užsispirti, atkakliai laikytis savo pozicijos.

Gimus pavasarį, kai gamta tiesiog šėlsta, puikuodamasi savo gyvybinga jėga ir vaisingumu, kai mus apsupa ne tik švelnia žaluma, bet ir pirmaisiais žiedais, šis gausos ir grožio jausmas įsispaudžia giliai Taurams į širdį. Juk jų ženklą valdo meilės ir grožio valdovė Venera.

Tauras yra Žemės stichijos zodiakas, štai kodėl jis laikomas realistu, praktišku ir pastoviu žmogumi. Nors išoriškai atrodo tvirti ir nepajudinami, širdyje Taurai yra švelnūs ir jautrūs. Gerųjų savybių sumažėja, jeigu antrojo ženklo atstovai leidžia pūstis jų ego ir pernelyg susirūpina materialiais dalykais.

Kvapai. Šilti, prieskonių nuspalvinti aromatai ir yra ta kvapnioji Žemės druska. Ją geriausia atskleidžia mirtos, anyžiai, dašiai, šalavijas, balzaminis taukminas. Kvepalai, turintys šių elementų, pabrėžia Taurų juslingumą ir širdingumą.

Kvapų manai. Priešais Taurą įsitaisęs Skorpionas pernelyg nurimusius ar sustingusius Žemės ženklo atstovus gali išjudinti, leisdami susipažinti su savo kvepalų kolekcija ir jų sudėtinėmis dalimis.

DVYNIAI

Po Oro stichijos ženklu gimusieji pasižymi gyvybingumu, žavesiu, lankstumu, atvirumu (neigiamu atveju, paviršutiniškumu), gebėjimu bendrauti, megzti kontaktus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA