REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Paprastai didžiuliu greičiu lekiate link tikslo arba savo likimo, bet pirmadienį ir antradienį bus kitaip. Tiesą sakant, judėsite vėžlio žingsniu arba kaip pradėjęs šliaužioti kūdikis vos irsitės į priekį keturiomis.

Nuo trečiadienio gyvenimo ritmas pereis į lengvą ristelę, vis dėlto šią savaitę įsibėgėti nepavyks. Kai nepaleidi telefono iš rankų, apie kokį spartų bėgimą galima kalbėti?

Penktadienis ir šeštadienis bus dienos, kai viską išsiaiškinsite ir jus apims palengvėjimas. Greičiausiai leisite laiką su šeima. Sekmadienis – itin romantiškas.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Ruda ramina, padeda užmegzti ryšį su realybe ir susikaupti.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 20, 23, 34, 45, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – optimistas, kuris su jumis dalijasi jūsų viltimis ir svajonėmis.

TAURAS

Kažkas bręsta, aktyviai vyksta su nauju žmogumi ar ilgalaikiu partneriu. Taps aišku, kad tai yra naujas etapas, jūs verčiate naują lapą.

Savaitės viduryje sulauksite žinios, kuri privers lakstyti šen ir ten, lyg būtumėte lengvai išprotėję, aplinkiniams atrodysite labai juokingi. Tarsi ir nereikės skubėti, bet lėksite paknopstomis. Elgsitės, kaip jums visiškai nebūdinga.

Penktadienį ar šeštadienį susitikite su draugu ir prie skanios vakarienės viską apkalbėkite, pasidalykite jus apėmusiu jauduliu. Sekmadienį skirkite jums brangiam žmogui.

Laiminga savaitės spalva. Į svarbius susitikimus renkitės tamsios ir šviesios žalios deriniu.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 4, 15,16, 26, 43 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba kažko pasiekti gyvenime.

DVYNIAI

Pasiimkite lupą ir atidžiai patyrinėkite, kas gi čia vyksta. Tikrinkite informaciją, nes tyčia ar netyčia jus gali suklaidinti. Pirmomis savaitės dienomis jums svarbiausia bus aiškumas.

To pasiekti trukdys aplink zujantys, kažkur lekiantys, per galvą besiverčiantys žmonės. Kaip žinote, dažnai daug triukšmo keliama dėl nieko, kai kuriems tiesiog patinka kelti sumaištį.

Savaitės viduryje išlįskite iš detektyvo vienutės ir pabendraukite su aplinkiniais. Prasmingiausi pokalbiai užsimegs su visiškai nepažįstamais asmenimis. Savaitgalį būsite išradingi, sugalvosite, kaip pasilinksminti ir be pinigų.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu norite atrodyti ir būti atviresniais, bendraudami su aplinkiniais, aprangoje būtinai turėkite geltonų arba oranžinių akcentų.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 6, 10,16, 21, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris skatina aktyviai leisti laisvalaikį.

VĖŽYS

Kai kurioms idėjoms tiesiog lemta neišsipildyti ar žlugti. Tai nereiškia, kad blogai jas suformulavote ar kažką neteisingai darote.

Atsipalaiduokite, klausykite ir stebėkite, kas vyksta aplink jus. Visiškai netikėtai galite išgirsti ar pamatyti kažką, kas padės suvokti, kuria linkme judėti. Leiskite kitiems jums padėti ir nebijokite, kad jam ar jai teks didžiausi laurai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA