REKLAMA

Balandžio meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šį pavasario mėnesį daugelis Avinų bus neįprastai mąslūs. Jie gilinsis į priežastis, kurios jiems trukdo užmegzti stipresnį ryšį, atsiduoti jausmams, partneriui. Proveržio galite tikėtis apie balandžio vidurį, kai Venera vėl ims judėti tiesiai.

Palaikymo pirmasis Zodiakas sulauks iš Mėnulio, kai balandžio 10-ąją stos pilnatis Avinų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Šis dangaus kūnas padės atrasti trūkstamą dėlionės dalį, kad galėtumėte sukurti nuostabią savo gyvenimo meilės istoriją ar ją tęsti.

TAURAS

REKLAMA

Balandį Taurai mėgins suderinti savo romantines svajas arba įsivaizdavimus apie meilę su realybe. Net jei esate įsimylėję, net jei mylite ir esate laimingi poroje, vis dėlto ieškosite, kas neleidžia santykiuose patirti pilnatvės, svarstysite, ko trūksta, kas neveikia.

Šį mėnesį teks nuspręsti, ar gyvenate iliuzijomis, jūsų reikalavimai nerealūs, o gal nesijaučiate dėkingi už tai, ką turite? Na, atradimai gali būti įvairūs, bet nemažai Taurų supras, kad išties jie turi, ko visada troško, tik gal reikėtų drąsiau reikšti jausmus ir jais dalytis.

DVYNIAI

Balandžio 10-ąją vyks Mėnulio pilnatis Dvynių astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje. Neturintiems poros tai gera žinia, nes dabar jie gali atsikratyti vienišiaus statuso. Jeigu jau kurį laiką susitikinėjate ar gyvenate kartu, suprasite, kad jus sieja tikri jausmai.

Taigi balandį žinios Dvyniams bus geros, jų seksualinis apetitas su pavasariu tik augs, o štai meilės reikalai ypač ims džiuginti nuo balandžio 21 dienos, kai seksualusis Marsas įeis į jūsų ženklą ir ten liks iki birželio pradžios.

VĖŽYS

Pirmomis balandžio dienomis jūsų įsitikinimai apie meilę ir santykius bus supurtyti, patikrinti ar patiems teks juos peržvelgti, kas jums tinka, o kas nebe.

Kai kurie Vėžiai gali atrasti, kad per laiką išsiskyrė jų ir partnerių vertybės ar įsitikinimai. Vieni nusivils, o kiti sugebės priimti šiuos pokyčius.

Nuo balandžio vidurio tiesiog nurimsite ir suprasite: nieko čia blogo tie skirtumai, jie tik suteikia prieskonių bendram gyvenimui. Jei mylite, tikrai atrasite būdų, kaip su tuo susigyventi ir priimti, ką jums įteikia gyvenimas.

LIŪTAS

Jeigu pastaruoju metu jautėte nusivylimą intymiu gyvenimu, balandį teks su partneriu įvardyti, kas trukdo patirti abipusį pasitenkinimą. Daugiau šios temos ignoruoti nebegalima. Gali būti, kliūtys yra fizinės, bet labai tikėtina, kad suartėti trukdo emociniai dalykai.

Galbūt vienas iš partnerių bijo apie tai kalbėti, neįveikia nesmagumo ar nedrįsta atskleisti priežasčių, nes tai daro jį labai pažeidžiamu? Fiziškai apsinuoginti kartais gali būti lengviau nei emociškai „nusirengti“, pasirodyti, koks esi be jokių apsaugų ar pagražinimų. Jums arba partneriui teks patikėti, kad meilė yra stipresnė už baimes.

REKLAMA