REKLAMA

Meilės prognozė savaitei (04 10-16 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Galiausiai jums pavyks su partneriu susitarti, kur link juda jūsų santykiai. Tam pasitarnaus ir pirmadienį prasidėsianti Mėnulio pilnatis. Ji staiga ryškiai nušvies jūsų santykių padangę ir abiem taps aišku, kaip sukurti pasitenkinimą teikiantį romantinį ryšį.

Taigi po alinančių pastarųjų kelių savaičių aiškinimųsi ar nesutarimų, tikėkitės teigiamo posūkio. Už tai galėsite būti dėkingi meilės planetai Venerai, kuri baigs retrogradinį judėjimą ir vėl šį savaitgalį ims judėti tiesiai.

TAURAS

REKLAMA

Tikėtinas buitinių darbų ir atsakomybių namuose perskirstymas. Galbūt jaučiatės pervargę ir daugiau nebenorite tempti šios naštos, todėl be jokių diskusijų, dalį jos perleisite partneriui. Arba dabar atrasite tinkamiausią sprendimą senam su tuo susijusiam nesutarimui.

Savaitgalį pajausite, kaip jūsų asmeninis gyvenimas ir viešasis susilieja, suaktyvėja. Su mylimu žmogumi atrasite vis daugiau progų išlįsti iš namų ir pasižmonėti. Jeigu esate vieniši, pirmą pasimatymą žmogui, sutiktam per draugus ar internete, skirkite būtent savaitgalio dienomis. Tikrai liksite juo patenkinti.

DVYNIAI

Savaitei prasidėjus Mėnulio pilnatis stipriai nušvies Dvynių astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Turintys porą šiomis dienomis iš antrosios pusės gali tikėtis meilės, dėmesio ir prisirišimo ženklų, o vienišiai jų sulauks iš senų ir naujų gerbėjų.

Nuo savaitgalio romantinis gyvenimas džiugins dar labiau. Artimas žmogus atvirai išsakys palaikymą jūsų karjeros siekiams ar netgi pasiūlys paramą, pagalbą, nukreips pas reikiamus žmones, kurie gali padėti jums pasistūmėti į priekį.

VĖŽYS

Galų gale ateis prašviesėjimas ir palengvėjimas, nes su partneriu atrasite kompromisą. Abu sutarsite, kokios priemonės ir metodai pasitarnaus šeimai ar pagerins jos kasdienybę, prisidės prie namų jaukumo.

Iš giminaičių šią savaitę, tikėtina, išgirsti emocionalių žinių, tada į mylimą žmogų galėsite atsigręžti paguodos. Jeigu esate vieniši, būkite atidūs šį savaitgalį. Tarp naujų pažįstamų gali įsimaišyti ir jūsų dėmesį patraukti „kitoniškas“ žmogus, priklausantis kitai kultūrai, religijai. Su juo, tikėtina, susipažinsite per draugą.

LIŪTAS

Savaitei prasidėjus apsispręsite dėl sprendimo, susijusio su santykiais. Tikėtina, partneris ar mylimas žmogus su juo sutiks ir tai pasitarnaus tiek jūsų ryšiui, tiek bendrai ateičiai.

Tai gali būti susiję su Mėnulio pilnatimi, kuri prasidės pirmadienį ir stipriai veiks jūsų bendravimo poroje reikalus. Visai gali būti, kad lemiami arba rimti pokalbiai ir iš jų išplaukiantys sprendimai bus susiję su poros finansais.

MERGELĖ

Jei kurį laiką jus kankino netikrumas dėl santykių ateities, jis dings. Žymiai ramesni pasijausite nuo savaitgalio, kai meilės planeta Venera vėl ims judėti tiesiai.

Nuo kovo pradžios ir ypač pastarąsias savaites šio ženklo atstovai su mylimaisiais lukšteno intymius ir piniginius poros reikalus. Kažkuris iš partnerių buvo nepatinkintas, siekė pokyčių.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA