REKLAMA

Ką kiti ženklai gali perimti iš Avino?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Norite išmokti taip savimi pasitikėti, kad neabejodami ir ryžtingai veržtumėtės į tikslą? Kol Saulė keliauja pirmuoju Zodiaku, dabar visi ženklai gali pasistengti priimti Avino energiją.

Kiekvienas iš Zodiako dvyliktuko, kaip aiškina astropsichologai, tai darys skirtingai ir, žinoma, jie susidurs su vis kitais iššūkiais ar kliūtimis.

AVINAS

Gimusieji po šiuo Zodiaku jaučia Saulės, dabar įėjusios į jų ženklą, jėgą ir jos teikiamą energiją. Jos padedami, jie sėkmingai kopia į savo tikslų viršukalnes. Štai kodėl Avino ženklo atstovus dažniausiai sutiksi viršutiniuose korporacijų, įmonių aukštuose, jie būna įsitaisę vadovų postuose.

REKLAMA

Žinoma, gimusieji po Avino ženklu irgi moka perlenkti lazdą. Pernelyg aršiai verždamiesi į priekį, jie gali tapti agresyvūs, nekantrūs, irzlūs. Jiems svarbu laiku atpažinti kylantį pyktį, nekantrumą ir jį išlieti sportuojant, o ne darbo ar gyvenamoje aplinkoje.

TAURAS

Antrojo Zodiako atstovai turi nuostabų gebėjimą kaupti saulėtą Avino energiją, laikyti ją savyje ir išlaukti, kol pasitaiko geriausia galimybė ją realizuoti. Tai Taurams suteikia daug privalumų.

Vis dėlto svarbu atminti, kad pernelyg ilgai ją užlaikę savyje, deginate ugnį, kuri gali suliepsnoti agresija ir įsiūčio priepuoliais. Tada tiesiog sprogsite ir išsitaškysite į visas puses, po to patys išsigąsite, ką pridarėte.

DVYNIAI

Dvyniams pirmiausia būtina Avino energiją atpžinti ir ją savyje pažadinti. Šiaip paprastai jos nepaimsite ir nepasinaudosite.

Geriausia šią energiją atskleisti padeda judėjimas gryname ore, kvėpavimo pratimai. Tačiau patys Dvyniai turi patikėti, kad šią galią iš pirmojo Zodiako jie gali pasitelkti savais tikslais.

Pernelyg ilgai sulaikę savy veržlią Avino energiją ir nesugebėję ja pasinaudoti tinkamai (tai yra elgdamiesi neryžtingai, nepriimdami sprendimų laiku), patirsite jos neigiamus padarinius. Šio ženklo atstovai negarsėja konfliktiškumu, bet jiems būdinga pasyvi agresija.

VĖŽYS

Vėžiai linkę Avino energiją instinktyviai atmesti. Ši jiems per tiesmuka, per šiurkšti ar agresyvi. Nenuostabu, juk esate Vandens stichijos atstovai.

Gal bus netikėta, bet jūs irgi Ugnies ženklo energija naudojatės, tik gal to patys nežinote. Kai užsidegę, atkakliai einate link tikslo, kai nepavargdami siekiate jo įgyvendinimo, jumyse prabunda Avino energija.

Vėžiams per ilgai nesiryžtantiems veikti, panyrantiems į savigailą, yra tikimybė savyje saugoti uždelsto veikimo bombą. Ji sprogs, kai prisikaups pernelyg daug nusivylimų. Tada imsite puldinėti aplinkinius, aršiai reaguodami į kritiką, vietoj to, kad pamėgintumėte patys ką nors DARYTI, o ne verkšlenti ir kaltinti kitus.

LIŪTAS

Ugnies stichijos gentainio energiją Liūtai įsisavina be problemų. Štai kodėl pavasarį jie jaučiasi labiau pasitikintys savimi ir energingesni. Paprastai šio ženklo atstovai yra draugiški, dosnūs ir labiau pagalvojantys apie kitus nei gimusieji po Avino ženklu.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA