REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Seniai nebuvo tokių gerų dienų, kaip šiai savaitei prasidėjus? Atrodys, kad viskas einasi tarsi savaime. Kad ir ką darytumėte, viskas džiugins, o ir mylimam žmogui darysite įspūdį, nes jums viskas taip gerai klojasi!

Jei pirmoje savaitės pusėje vyraus lengvesnė, romantiškesnė nuotaika, tai antroje sulauksite daugiau iššūkių, ypač darbe. Taigi jums patartina atrasti laiko pasportuoti ir taip nuleisti garą, visą susikaupusią įtampą.

Penktadienį, jau pasitikdami savaitgalį ir artėjančias šventes, nepamirškite įsijungti žavesio mygtuko. Padės ir jums, ir patiks aplinkiniams.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Jeigu reikia ramybės, siekiate nusiraminti, vertėtų rinktis rudus ar smėlio tonus.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 4, 8, 11, 23, 36 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris net užklupus chaosui, sugeba išlaikyti ramybę.

TAURAS

Pirmomis savaitės dienomis jūsų nuotaika bus lyg lengvi, spalvingi, džiuginantys balionai. Tiesiog nebeturėsite jėgų pykti ar prieštarauti, todėl ramiai tarsi filmą stebėsite jus supančius žmones ir situacijas.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje gyvenimas primins romantinę komediją, taigi bus juokingų nesusipratimų, juoko ir žaidimų. O štai nuo penktadienio galite patekti į trilerį. Veiksmo gal ir nebus labai daug, bet skubos ir netikėtumų pakaks. Tačiau visa tai nekels įtampos, bus visai smagu.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu norite jaustis ir atrodyti švelnesni, rinkitės blyškią rožinę ir derinkite ją su balta.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 6, 8, 21, 28, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris neatitinka visuomenėje priimtų normų, yra ypatingas.

DVYNIAI

Net jei tik juokaudami kažką pasakysite ar parašysite, būtinai atsiras tokių, kurie prisigalvos prasmių, visiškai nesusijusių su realybe. Taigi pirmomis savaitės dienomis atsargiau rinkitės žodžius.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje komunikacinės problemos iš darbo ar socialinės aplinkos gali persikelti į namus. Iki penktadienio bendravimas ir kontaktai su išoriniu pasauliu nuvils.

O štai šventinis savaitgalis žada visus įmanomus malonumus, tarsi būtumėte patekę į gražiausią sodą ir mėgautumėtės aplinka, maistu, jus supančiais žmonėmis.

Laiminga savaitės spalva. Juoda šiuo metu jums geriausiai tinka, tokie aplinkiniams atrodote labai paslaptingi ir jaudinantys.

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 15, 21, 25, 32, 43 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi viziją. Šalia tokio asmens imate žydėti.

VĖŽYS

Jeigu savaitės pradžioje buriate žmones kažkokiam projektui, drįskite pasikviesti pačius išmaniausius ir gabiausius. O jei organizuojate vakarienę ar renginį, taip pat negailėkite lėšų, paišlaidaukite ir padarykite įspūdį.

Savaitės viduryje tarsi koks kerėtojas žongliruosite žodžiais, mokėsite aplininius sužavėti ir įtikinti. Penktadienis nebus lengvas, nes teks baigti darbus, dar kils problemų namuose. Šie iššūkiai kels grėsmę šeiminei laimei. Savaitgalį skirkite laiko ir jėgų, kad atstatytumėte harmoniją ir pusiausvyrą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA