REKLAMA

Piniginės atmintinė, arba ko vengti ateinančias savaites

REKLAMA

Merkurijus nuo balandžio 9 iki gegužės 3 dienos juda atgal. Bendravimo ir prekiavimo (piniginių operacijų) planeta gali padėti mums klestėti ar patirti finansinių sunkumų.

Svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, galiojančių Merkurijaus retrogradinio judėjimo laikotarpiu, tada nereikės gailėtis dėl netikusių sprendimų, skaičiuoti nuostolių, taisyti klaidų ar perdarinėti keliskart, ką atlikome anksčiau.

Taigi ką daryti? Astrologai atskleidžia, kokiems veiksmams laikas palankus, o ko geriau vengti.

TAIP

Šiuo laikotarpiu tinka peržiūrėti, kiek ir kokių finansinių įsipareigojimų turime, kaip sekasi juos vykdyti. Patartina peržvelgti darbo, draudimo, investicijų sutartis ir patikrinti, kada baigiasi jų terminas ar laukia sutarties perrašymas. Palanku išstudijuoti, ką naujo siūlo konkurentai, gal naudingiau pereiti pas juos?

REKLAMA

Kai Merkurijus juda atgal, tinka ieškoti trikdžių, klaidų, mąstyti, kaip geriau visa sudėlioti ar ką keisti, bet imtis veiksmų dar nepalanku. Tai kaip pavasarinis valymas, kai nupjauname senus augalų stiebus ir lapus, taip leisdami prasikalti naujiems.

NE

Iki gegužės 20-osios netinka pasirašyti naujų verslo partnerystės, darbo, investicijų sutarčių, imti paskolų (kas stipriai veiks mūsų padėtį) ar kitaip finansiškai įsipareigoti.

Jeigu taip susiklostys, kad pasirašymas neišvengiamas, atidžiai ir daug kartų skaitykime sutartį, netgi tarkimės su teisininkais.Vis dėlto ateinančias savaites verčiau rinkime, kaupkime informaciją, kalbėkime su ekspertais, prašykime jų patarimo ir galvokime, o ne veikime.

Šiuo laikotarpiu pradėti darbai ar startavę projektai neatneš tokio pelno ar pasitenkinimo, kokio tikimės ar netgi bus nuostolingi. Taip pat jie bus tarsi „užprogramuoti“ įvairiausioms kliūtims, atidėjimams, nusivylimams.

TAIP

Jeigu planuojame didelį ir brangų pirkinį – kompiuterį, automobilį ar netgi siekiame įsigyti nekilnojamo turto, šiuo metu tinka tartis su žinovais, artimaisiais, draugais, lyginti kainas, nagrinėti detales ir ieškoti mums priimtiniausių variantų. Tik gerai paruošę dirvą, galime tikėtis, kad mūsų ketinimai sudygs ir atneš mus džiuginančių vaisių.

NE

Jokių svarbių pirkinių! Tai viena pagrindinių retrogradinio Merkurijaus judėjimo taisyklių. Draudžiama pirkinių kategorija – elektroniniai prietaisai.

Greičiausiai įsigysime brokuotą, pažeistą, gausime visiškai ne tą, kurį užsakėme. Arba jis greitai pradės „durniuoti“, ims kelti problemų, neatgausime pinigų, patys mokėsime už taisymą ar susidursime su kitais nepatogumais.

TAIP

Tinkamas laikas apsilankyti savo banke ar pas finansų patarėją, aptarti savo finansinę padėtį, ypač jei turime paskolų ir skolų. Gal kas pasikeitė, reikia perskaičiuoti, kitaip sudėlioti mokėjimus?

NE

Jokios rizikos su pinigais! Nuo balandžio 9 iki gegužės 20 dienos bet koks lengvabūdiškumas ir neatsargumas šioje srityje gali turėti skaudžių pasekmių.

Dabar akivaizdžiai pastebėsime, kuria linkme teka mūsų pinigų upė ar upeliukas. Dažniausiai atrasime, kad iš piniginės ar sąskaitos daugiau išplaukia nei įplaukia. Taigi ypač pagirtina šiuo metu neišlaidauti ir labai atidžiai, apskaičiuotai naudoti savo piniginius išteklius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA