REKLAMA

Velykų stebuklas dvylikai Zodiako ženklų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Nors mums dar nemažą spaudimą ir įtampą kelia Uranas, prieš pat Šv. Velykas ištrūksime iš jo gniaužtų ir galėsime visa širdimi džiaugtis gyvenimu.

Tiesa, Urano planeta daro mums ir teigiamą įtaką, ji leidžia išsivaduoti iš rutinos, ieškoti naujų požiūrio kampų ir veikimo būdų. Balandžio 14-ąją Uranas susijungs su Saule, taip sukurdamas laimingą, lengvą ir džiugią šventinę nuotaiką.

Su pasitikėjimu, energija ir entuziazmu pradėsime naują gyvenimą ar žengsime į kitą jo etapą. Jausimės apsupti saulės, tarsi sėkmę žadančios, gera linkinčios auros. Saulė dabar padės mums atrodyti ir veikti įtikinamai, būti tokiems žaviems ir optimistiškai nusiteikusiems, kad aplinkiniams nieko kito neliks – tik mus palaikyti.

Suprasime, ką galime, gebame, mokame, ką reiškiame pačiam brangiausiam žmogui, savo artimiesiems, vadovams ir kolegoms. Tai tarsi bus tvirtas pagrindas, ant kurio atsistoję su pasigėrėjimu apžvelgsime platų horizontą. Taps aišku, kad verta tikėti savimi, savo svajonėmis ir pasauliu.

REKLAMA

AVINAS

Jaučiatės laimėtojais, tokius jus aplinka ir priima. Dabar atrodo, kad pasaulis priklauso jums. Atviru, sąžiningu būdu ir bendravimo maniera tiesiog akimirksniu pavergiate žmones. Jus palaiko Uranas ir Jupiteris, kaip žmogiškos būtybės prieš tokią jėgą galėtų atsilaikyti?

Jeigu kas guli ant širdies, jei dėl ko abejojate, kliaukitės savo jausmais, kovokite dėl jų. Elkitės impulsyviai, drąsiai, be jokių pašalinių minčių ir kėslų, kaip tik jūs mokate.

Dabar gausite viską, ko siekiate, tapsite tuo, kuo norite. Ryžkitės spontaniškiems sprendimams, net jei visi jus gąsdins ir drausmins, šiuo metu tai neš sėkmę ir laimę. Dabar jums pavyks padaryti, kas kitiems atrodo neįmanoma.

TAURAS

Nepatirsite stiprios Urano planetos įtakos, vis dėlto šiuo metu priimsite sprendimus, kurie jums atneš daug gerų dalykų. Vadovaukitės intuityviu gebėjimu užuosti ar pajausti piniginę naudą, naują pinigų šaltinį.

Marsas ir Venera dabar padės jums sėkmingai tvarkyti materialius, praktiškus reikalus, kurie atneš daug naudos. Šiuo metu palanku kliautis tais metodais ir elgsenos modeliais, kurie yra patikrinti, jums gerai žinomi. Dabar ne laikas rizikuoti, eksperimentuoti, jūs jau žinote tobulą kelią į laimę ir sėkmę.

DVYNIAI

Esate savoje stichijoje. Uranas jus uždegs, įkvėps, todėl elgsitės spontaniškai, kunkuliuosite nuo naujų beprotiškų idėjų. Jos bus ne tuščios, o gali atnešti nemažai pinigų.

Jupiteris padės jums surasti įtakingų, palankiai nusiteikusių žmonių, kurie palaikys jūsų neįprastus sumanymus, jiems patiks jūsų mąstymas, sąmojingumas ir veiklumas.

Į naują gyvenimo etapą eikite jums įprastu keliu, taip pat, kaip įprasta jums, galite apie savo ketinimus pasikalbėti, apsvarstyti, jeigu jaučiate tokį poreikį. Tačiau neleiskite kitiems atkalbėti jūsų nuo planų, ketinimų ir sumanymų. Tiesą sakant, geriausia jums būtų pasikalbėti ir pasitarti su savimi.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA