REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 17–23 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę gali atrodyti, kad geriau nuo artimo žmogaus slėpti savo tikruosius jausmus. Galbūt todėl, kad nujaučiate, jis ar ji nepritars jūsų mintims, svajonėms, ketinimams?

Kiti šio ženklo atstovai nuo partnerio gali atsiriboti dvasiškai, nes išsiskyrė jų įsitikinimai. Bet kuriuo atveju, pajausite, kad jums brangus žmogus nepritaria jūsų slapčiausioms svajonėms. Nuo to, ar sugebėsite šitai priimti, priklausys jūsų santykių ateitis.

TAURAS

REKLAMA

Sužinosite, kad patneris nenori ar atsisako finansiškai prisidėti, paremti jūsų asmeninio siekio ar tikslo. Dėl to nepyksite, tačiau neapleis jausmas, kad jis ar ji ne tik nepalaiko jūsų materialiai, bet apskritai jums nepritaria ar netgi abejoja jūsų siekiais.

Čia jau situacija gali tapti pavojinga, jeigu jus tai įskaudins ar netgi sukels panieką partneriui. Pasistenkite suvaldyti šiuos neigiamus jausmus, jei jums rūpi santykiai ir jų ateitis.

DVYNIAI

Šią savaitę padaugės energijos, taip pat ir seksualinės. Savaitgalį raudonoji ir seksualioji planeta Marsas po dvejų metų pertraukos įeis į jūsų ženklą ir prabus ten iki birželio 4-osios.

Vienišiai gaus postūmį ryžtingai siekti patinkančio asmens dėmesio, dabar jiems tai tikrai seksis žymiai lengviau. Svarbiausia save nugalėti ir žengti pirmąjį žingsnį. Visiems Dvyniams šiuo metu bus lengva naudoti visą savo žavesį, pajungti liežuvį ir sąmojį, kad gautų, ko nori.

VĖŽYS

Šią savaitę norėsite laiką leisti jaukiai, namuose, jums pažįstamoje aplinkoje. Šis poreikis pabūti saugiai ir vieniems sustiprės, artėjant savaitgaliui. Gera idėja, nes taip pailsėsite, sukaupsite jėgų, įvertinsite savo tikslus, siekius ir apmąstysite, kaip geriausiai jų siekti.

Šiuo metu ir jūsų seksualinis potraukis gali pasiekti rekordines žemumas, jeigu pernelyg save alinote, visiškai netausojote. Turintiems porą, patartina šį laiką išnaudoti stiprinant draugystę, dvasinį ryšį su partneriu, imtis kokio bendro reikalo, projekto.

LIŪTAS

Sy mylimu žmoumi Liūtai pastaruoju metu greičiausiai turėjo suremti pečius, kad įveiktų iškilusius finansinius sunkumus.

Gal kuris iš partnerių prarado pajamų šaltinį, gal pernelyg rizikingai su jais elgėsi, nesėkmingai investavo ar labai jau išlaidavo?

Kad ir kokia būtų priežastis, akivaizdu, kad prabangos ir išlaidavimo laikas baigėsi, dabar teks abiem susiveržti diržus.

MERGELĖ

Šeimos, giminės problemos gali penerlyg jau slėgti ir neigiamai veikti meilės gyvenimą, intymius reikalus. Taip jau nutinka, kad kartais gyvenime turime laikytis įsipareigojimų, susijusių su šeima, darbu ar sveikata.

Bėda tik, kad jie palieka mus tarsi iščiulptus, išsisėmusius ir energijos romantiniams reikalams tiesiog nelieka. Gerai, jeigu turite supratingą partnerį, tada bent šioje srityje problemų nepadaugės.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę Merkurijus, komunikaciją valdanti planeta, tęs retrogradinį judėjimą ir vis dar stipriai veiks Svarstyklių astrologinio būsto Partnerystės sektorių.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA