REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 24-30 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Tarsi sugrįšite į save, kai Venera vėl įeis į jūsų ženklą šį savaitgalį. Meilės planeta čia tik neseniai buvo, bet nuo kovo pražios judėjo atgal. Avinams šis jos veiksmas buvo it smūgis žemiau juostos.

Išties pastarąsias savaites kai kurie jų turėjo ką veikti, permąstė meilės santykius ir savo vaidmenį juose. Gal net priėmė svarbių su tuo susijusių sprendimų, stengdamiesi likti sau ištikimi.

Laimei, visa tai praeity. Nuo šios savaitės iki pat birželio pradžios galėsite mėgautis geriausia Veneros įtaka – stiprėjančiu pasitikėjimu ir pasitenkinimu savimi, romantiniais jausmais ir maloniai jaudinančiais gundymais.

REKLAMA

TAURAS

Esate pasirengę save sukurti iš naujo, taip pat keisti požiūrį ir nuostatas į romantinius santykius. Gal dėl Mėnulio jaunaties, kuri šį trečiadienį sūpuosis jūsų ženkle? Turite bent dvi savaites laiko, kai palanku imtis veiksmų ir pradėti naujus santykius ar esamame ryšyje inicijuoti naujoves.

Šiuo metu galite kai ką energingai pradėti, tai bus susiję su jūsų asmeniniais pokyčiais. Galite būti ramūs, iš partnerio sulauksite visokeriopos paramos.

Šį savaitgalį Venera pradės veikti Taurų astrologinio būsto Paslapčių sektorių, tai tęsis iki birželio 6 dienos. Dėl to su partneriu savo reikalus pasilaikysite sau, jūsų erdvėje dviems ims vykti stebuklingi dalykai.

DVYNIAI

Jeigu esate vieniši, jums svarbu daug bendrauti, naudotis visais įmanomais ryšiais ir kontaktais. Draugų ir pažįstamų būryje turite galimybę sutikti būsimą partnerį. Tam ypač palankus laikas stos nuo šio savaitgalio iki birželio 6-osios.

Taigi vienišiams svarbu priimti visus kvietimus išeiti iš namų, o turintiems porą, suvokti, kad prasideda puikus metas daugiau atsiverti aplinkai ir atnaujinti nusilpusius ryšius su draugais.

VĖŽYS

Kai kurie Vėžiai su mylimu žmogumi nutars pradėti bendrą veiklą, kažkuo kartu užsiims. Šią savaitę, ypač antroje jos pusėje, galite sulaukti didelės ir stiprios partnerio paramos.

Jis ar ji suteiks naudingos informacijos jūsų karjerai ar supažindins su reikiamais, naudingais ir įtakingais žmonėmis. Vieniši Vėžiai gali įsimylėti aukštesnėje pozijoje esantį bendradarbį ar vadovą.

LIŪTAS

O štai Liūtai su partneriais bus susirūpinę kaip savo ryšį paversti tvirtesniu. Jie sieks tapti ir sielos, ne tik kūno draugais.

Kai kuriuos patrauks partnerio studijos, hobis, domėjimosi sritis ir noriai prisijungs prie jo ar jos tyrinėjimų, dvasinių ieškojimų, mokslų ar netgi abu užsirašys į seminarų ciklą.

Vieniši Liūtai būtent per mokymosi, tobulinimosi ar asmeninio tobulėjimo renginius gali sutikti savo antrąją pusę.

MERGELĖ

Dažnai meilės horoskope, kaip minėjome anksčiau, tenka kalbėti apie pinigus. Venera švelnia rankele valdo ne tik meilę, bet ir finansinius reikalus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA