REKLAMA

Pasimatymas su Zodiaku

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Aktyviam, nuotykius ir varžymąsi mėgstančiam Avino ženklo atstovui tikrai įsimins pasimatymas, kai kraujyje padaugės adrenalino.

Tai nereiškia, kad turite šio ženklo moterį ar vyrą nusivesti ant bedugnės krašto ar ryžtis šuoliui nuo tilto su guma. Tačiau bet kokie nauji dalykai, kurių Avinas dar nėra daręs, priverčia jo širdį plakti greičiau.

Tiesiog sugalvokite, ką VEIKSITE per pasimatymą, nes sėdėti ir žiūrėti vienam į kitą ar laikytis už rankučių – Avinams tikrai nepakaks.

REKLAMA

TAURAS

Tauro Zodiako atstovas yra tikras žemiškų malonumų garbintojas ir žinovas. Tik nemanykite, kad užteks nupirkti rožių, padovanoti saldainių dėžutę ar užsakyti stalelį žinomiausiame restorane.

Taip, Taurui patinka ir gėlės, ir maistas bei gardūs gėrimai, bet antrojo ženklo atstovai nemėgsta skubos ir atmestinų dalykų. Svarbu, kad Tauras jaustų – pasimatymas apgalvotas kruopščiai, įsiklausant ar netgi draugų, artimųjų išklausinėjus, kas jam iš tiesų patinka.

Pasivaikščiojimas parke, kitoje vaizdingoje vietoje su nuostabia panorama, SPA procedūros ar smagiai praleistas laikas kartu vandens parke. Tiks viskas, kas paglostys Tauriuko pojūčius, bet pasimatymas bus užskaitytas tik tada, jei jį suruošite ir elgsitės nuoširdžiai.

DVYNIAI

Daug judesio, žmonių ir veiksmo? Pasimatymas koncerte išvarytų iš proto kitus, bet Dvyniui atrodys pas nerealiausias sumanymas. Žinoma, svarbu neprašauti pro šalį su muzikos stiliumi. Tai jau turite būti išsiaiškinę iki tol, kol nupirksite bilietus ir pasiūlysite eiti kartu.

VĖŽYS

Vėlyvas rytmetys ar popietė sendaikčių turgelyje turėtų susukti galvą Vėžio ženklo atstovams. Jei metų laikas neleidžia smagiai paklajoti prekyvietėje po atviru dangumi, tiks ir antikvariatas ar senienų krautuvėlė.

Vėžiams patinka daiktai su istorija, įdomiausi dalykėliai, pažymėti kitų šalių, laikmečių ženklais, kažkieno mylėti ir saugoti. Jie yra jautrūs, todėl patys sugebės atsirinkti, kurios interjero detalės, papuošalai ar netgi seni automobiliai, įrankiai patys prašyte prašosi į jų namus ar garažus.

LIŪTAS

Išsitraukite savo šauniausius apdarus ir atraskite vietą, kurioje galėtumėte jais pasipuikuoti. Kvieskite Liūtą į operą ar prašmatnų renginį, kur muzika, gėlės, gražūs ir linksmi žmonės.

Jei dar jums nerūpi statusas, tiks ir pakvaišęs vakarėlis prie baseino (su puikia panorama!). Tik būtinai lyg netyčia prasitarkite, kad čia gali patekti tikrai ne kiekvienas, o norinčių daug.

MERGELĖ

Kas kas, bet šio ženklo atstovas nesupras poviško puikavimosi, pasirodymo dėl kitų. Jau žinote, ką jūsų išrinktasis Mergelės zodiakas mėgsta? Panaudokite tai, rengdami pasimatymą ar rinkdami jam vietą. Galite ir patys ruošti gardžią vakarienę, bet turite būti tikri, kad ji bus pagaminti be priekaištų.

Apskritai praverstų elgtis praktiškai ir apdairiai, nes Mergelės ženklo vyras ar moteris vertins pastangas, o ne dekoracijas ir nereikalingą švaistymąsi pinigais. Tai – juk Žemės ženklas!

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA