REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Švari lenta, kai viskas vėl prasideda iš naujo, pakrauna jus jėgų ir įkvepia. Pirmomis savaitės dienomis taip ir jausitės – su viltimi ir pasitikėjimu žvelgsite į ateitį. O dabartyje darysite, ką reikia, ir taip grįsite sau kelią į sėkmę.

Jeigu antroje savaitės pusėje ir apims neviltis ar irzulys, greičiausiai tik todėl, kad reikės vienu metu nemažai nuveikti ar vėluosite atiduoti darbus.

Nepasiduokite, jūs tai gerai mokate, ir nepersiimkite kitų bloga nuotaika ar baimėmis. Tiesiog susikaupkite ir su šypsena veide judėkite į priekį. Penktadienį ir šeštadienį jausitės pakylėtai, būsite energingi ir entuziastingi, sekmadienį skirkite ramiam poilsiui.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Geltona padės susikaupti ir priimti svarbią informaciją.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 9, 13, 19, 22, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra išmintingas, dalijasi tuo, ką per savo patirtį gyvenime suprato.

TAURAS

Šią savaitę atmosfera aplink jus bus tarsi įelektrinta. Jei pagausite save situacijoje, kai kažkas ant jūsų rėkia, o jūs irgi neatsiliekate, atsikertate ne ką švelniau, dėl to kaltinkite žvaigždes.

Trečiadienį ir ketvirtadienį geriausia laiką leisti su žmonėmis, kurie jus jaučia, supranta intuityviai. Antroje savaitės pusėje taip lengvai neišsisuksite, teks spręsti dilemas, ką daryti ar rinktis. Gal tai ir nebus labai svarbūs klausimai, bet dėmesio jiems skirti reikės. Sekmadienis bus tarsi dovana – atneš palengvėjimą.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna ir violetinė jus stiprins, teiks pasitikėjimo savimi ir padės svarbiuose susitikimuose. Pasimatymams rinkitės turkio spalvą ar papuošalus.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 11, 14, 37, 39, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra pozityvus ir greitai nepasiduoda.

DVYNIAI

Su laiku, prie tinkamos temperatūros ir drėgmės, lėliukas virsta drugeliu. Pokyčiams reikia laiko, tai žinote, bet pirmomis savaitės dienomis suvoksite, ko reikia dar, kad transformacijos būtų džiuginančios.

Dvyniams jos greičiausiai bus susijusios su radikaliu požiūrio ar mąstymo pokyčiu, o jo poveikis palies daugelį gyvenimo sričių.

Antroje savaitės pusėje sulauksite pasikeitimų, kurie jus pralinksmins ar prajuokins, o daugiausia džiaugsmo teiks seni geri draugai. Savaitgalį džiugins pokyčiai, bet ir jausite pasitenkinimą, kad kai kurie dalykai ar žmonės nesikeičia.

Laiminga savaitės spalva. Žalia padės patiems jaustis gerai, teigiamai veiks aplinkinius. Žalia apranga puikiai tiks, jei ruošiatės į pasimatymą.

Laimingi savaitės skaičiai: 9, 12, 22, 26, 30, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra ramus ir geba išlaikyti pusiausvyrą.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje daugiausia dėmesio reikalaus neaiškūs, susijaukę piniginiai reikalai. Bus sunku suskaičiuoti kiek jų turite, kiek galite sulaukti netrukus ir kiek reikės išleisti. Jeigu užsigeidėte kažko, ko sau negalite leisti, dabar būtų laikas per didelius norus nugesinti ir ugdyti kantrybę.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA