REKLAMA

Asmeninė Venera Zodiake, arba meilės alchemija

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Meilės pavasaris jau prasidėjo (ko nepasakysi apie tikrąjį gamtoje). Venera, meilės planeta, dabar įsikūrusi Avino ženkle, yra ugninga, spontaniška, atvira ir užbarianti.

Nuo balandžio 28 dienos Marsas spingsės raudonai iš draugiškojo Dvynių zodiako. Jupiteris jau įsikūrė ramiose Svarstyklėse. Taigi bendras astrologinis klimatas yra atviras ir draugiškas, tinkantis prie pavasariško meto ir bundančių jausmų.

Geriausiai šiuo metu jausis jau minėtų ženklų – Avino, Dvynių, Svarstyklių, taip pat jiems giminingų zodiakų (Liūto, Šaulio ir Vandenio) atstovai. Visi jie atspindės vyraujančią nuotaiką, patys elgsis impulsyviai, tiesiai, atvirai, aplink skleis optimizmą, gerą nuotaiką ir džiaugsmą.

Venera Avino ženkle padeda mums visiems plačiau atverti širdis, rodyti jausmus, nesigėdyti savo emocionalumo. Gal kiek nejaukiai gali pasijausti Ožiaragiai ir Skorpionai, paprastai vengiantys demonstruoti savo emocijas aplinkiniams. Tačiau kažkada verta išdrįsti ir pabandyti, o kaip būna, kai kalbi apie savo jausmus, juos priimi, parodai, daliniesi su kitais.

REKLAMA

Grįžtantant prie meilės planetos ir jos įtakos, svarbu žvelgti ne į bendras prognozes, o savąją asmeninę Venerą, tai yra, kuriame zodiake ji buvo jūsų gimimo momentu. Jei nežinote, atraskite įėję į ŠĮ PUSLAPĮ ir teksto apačioje užpildę anketą.

O dabar laikas sužinoti, kokį meilės alchemijos kokteilį šiam pavasariui ir vasaros pradžiai žvaigždės suplakė kiekvienam iš dvylikos zodiako ženklų.

AVINAS

Esate drąsaus būdo, pasitikintys savimi, tiesūs žmonės. Neriate į jausmų nuotykius be jokių užuolankų ir ilgų apmąstymų. Gal todėl ieškote į save panašaus partnerio?

Tie Avinai, kurie vis dar ieško sau poros, ją iki birželio 6-osios tikrai turėtų sutikti. Kas iš šios pažinties išsivystys, priklausys nuo to, ko jūs ir tas kitas žmogus norėsite.

Gerai, kad savo jausmų neslėpsite, juos reikšite spontaniškai. Taip gebėsite visiškai nuginkluoti tą, kuris galbūt dar bandė bėgti nuo meilės, apsisaugoti nuo jausmų.

Dabar Avinai tiesiog ateis ir pasiims, ką nori. Jie bus tikri laimėtojai. Tikėtina, vieniši šio zodiako atstovai sutiks ne tik gyvenimo meilę, bet ir geriausią draugą viename.

TAURAS

Šio ženklo moterys, gal net sąmoningai to nesuvokdamos, spinduliuos moteriškumą savo išvaizda ir elgesiu, taip apžavėdamos priešingos lyties atstovus.

Išties laikas dabar palankus pabrėžti kūno linkius, rinktis figūrą paryškinančius drabužius, kvepintis galvą susukančiais aromatais. Tik nepamirškite žaismingos nuotaikos!

Vienišiams reikėtų drąsiau ryžtis nuotykiui, padaryti kažką naujo, neįprasto. Turintieji partnerį Taurai irgi poroje džiaugsis didesniu artumu ir intymumu.

Kilusią krizę ar problemą dabar įveiksite jautriau reaguodami, stengdamiesi įsijausti į partnerio padėtį, būdami lankstūs, o ne užsispirdami ir pykdami. Kartu mėgaudamiesi mažais ir smagiais dalykais suartėsite, o patiriamas džiaugsmas išgydys be ką.

REKLAMA