REKLAMA

Gegužės mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

2017 metų gegužės mėnesį Avinas galės realizuoti savo lyderio ambicijas. Jo laukia puikios perspektyvos. Pasitaikys galimybė vadovauti projekto vykdymui arba užmegzti įdomią pažintį.

Jam svarbu skirti dėmesio smulkmenoms ir būti pedantiškam. Atsivėrusios perspektyvos privers Aviną pamiršti poilsį. Jis bus kupinas jėgų ir daug pasieks.

Palankiausios gegužės mėnesio dienos Avinui: 6, 7, 16, 18, 20, 30.

REKLAMA

Nepalankios gegužės mėnesio dienos Avinui: 4, 5, 11, 13, 14, 22.

Karjera ir finansai

Gegužės mėnesį Avinui teks būti lyderiu profesinėje veikloje. Jis sugeba vadovauti kitiems ir išsaugoti pagarbų bei taktišką elgesį su jais.  Jam patartina susikoncentruoti į pagrindinį tikslą ir atsisakyti nereikšmingų dalykų, tada jo laimėjimai nustebins ir kitus, ir jį patį.  Jis sugebės sutelkti kolegas ir parodyti vadovams, kad yra vertas paaukštinimo.  Avinui derėtų stengtis būti kukliam ir santūriam.

Finansinėje srityje viskas klostysis gerai. Avinas turi pasikliauti savo intuicija, kuri atskleis jam, kaip geriausia pasielgti vienu ar kitu atveju.

Asmeninis gyvenimas

Asmeninio gyvenimo situacija nebus stabili. Galimi konfliktai su giminaičiais ir draugais. Avinui patartina sąmoningai ieškoti pusiausvyros tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

Susirūpinęs karjera, jis pamiršta partnerį. Avinui patartina specialiai skirti daugiau dėmesio savo antrajai pusei, tai bus naudinga ir jo karjerai.

Laisvas Avinas gali drąsiai leistis į naujas pažintis. Jam reikia tik būti savimi ir nebijoti, kad kas nors gali apgauti.

Sveikata

Gegužės mėnesį Avinui patartina susirūpinti savo mityba. Tai nereiškia, jog jis turi laikytis dietos kūno svoriui sumažinti. Sveikesnė mityba stiprins jo sveikatą.

Jam reikia valgyti mažiau kenksmingo, cholesterolį didinančio maisto, daugiau daržovių ir vaisių. Sportas stiprins kūną, gražins jo formas ir gerins organizmo tonusą.

TAURAS

2017 metų gegužės mėnesį Taurą kankins abejonės, net kai aplinkybės klostysis palankiai. Jis bus įsitikinęs, kad dabar svarbiausia – dvasinis augimas ir moraliniai principai. Taurui patartina objektyviai pažvelgti į viską, kas vyksta, ir įsitikinti, kad jo gyvenimas dabar yra sėkmingas.

Neverta prisigalvoti daugybės problemų, su kuriomis reikėtų didvyriškai galynėtis. Taurui laikas pažvelgti į gyvenimą su optimizmu. Jis tikrai neturi priežasties liūdėti. Viskas, ką jis daro ir kas su juo vyksta, išeina tik į gerą.

Palankiausios gegužės mėnesio dienos Taurui: 4, 9, 12, 17, 23, 30.

Nepalankios gegužės mėnesio dienos Taurui: 7, 14, 16, 22, 24, 25.

Karjera ir finansai

Gegužės mėnesį Tauro laukia daug susitikimų su įvairiais žmonėmis, dirbančiais toje pat srityje kaip ir jis. Netrūks ir naujų pažinčių.

Didelė tikimybė sulaukti naudingų pasiūlymų, kurie galės iš pagrindų pakeisti jo darbinę situaciją. Taurui patartina kruopščiai ir rūpestingai atlikti savo pareigas ir nesistengti prisiimti sau visos atsakomybės už sudėtingų problemų sprendimą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA