REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 01-07 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šios savaitės viduryje Merkurijus vėl ims judėti tiesiai. Kaip tai atsilieps jums? Taps lengviau mąstyti, dėlioti mintis ir susikalbėti su partneriu bei artimaisiais.

Tai paskatins galiausiai apsispręsti dėl gyvybiškai svarbaus sprendimo, susijusio asmeniniu pasirinkimu ar santykiais. Šis neišspręstas reikalas jums ilgai nedavė ramybės, bet dabar tarsi išnirsite iš rūko – viskas bus aišku ir paprasta, kaip dukart du.

TAURAS

REKLAMA

Būsite pasirengę šiomis dienomis siekti savo svajonės. Kaip paaiškės, kažkas jūsų aplinkoje bus pasirengęs jums padėti.

Jeigu ši svajonė susijusi su romantiniais santykiais ir tikslais, gali būti, kad į draugą arba artimą žmogų kreipsitės patarimo, o gal tiesiog norėsite, kad jus kas išklausytų.

Antroje savaitės pusėje mėnulis keliaus Tauro astrologinio būsto Romantikos sektoriumi. Išdrįskite dalytis gražiausiais jausmais, tikrai dėl to nesigailėsite.

DVYNIAI

Vėl pajausite tvirtą žemę po kojomis, kai jūsų ženklą valdantis Merkurijus savaitės viduryje apsisuks ir ims judėti tiesiai.

Jei tinkamai naudositės šios komunikacijos planetos dovanomis – gebėjimu valdyti žodį, sąmojį ir taip perteikti savo idėjas, tai pasitarnaus jūsų socialiniame ir meilės gyvenime.

Jeigu buvo kilę nesusipratimų su draugu dėl jūsų asmeninių santykių ar partnerio, dabar bus tinkamas laikas sugrąžinti šį ryšį ant bėgių. Romantiniuose santykiuose susidariusius nesantaikos ar nesusipratimų kamščius padės išsklaidyti aiškumas ir bendros pastangos.

VĖŽYS

Šią savaitę visą dėmesį sutelksite į karjerą, o ne romantinius reikalus. Jai įpusėjus, kai Merkurijus ims judėti į priekį, nuspręsite, kad atėjo laikas panaudoti atsiradusį entuziazmą ir energiją, kad darbe nuverstumėte kalnus.

Ilgai negaišite, pasinaudosite susirinkimu ar pokalbiu su vadovu, kur savo sumanymus ir pristatysite. Viskas gerai, bet kur laikas partneriui ir kokį vaidmenį čia skirsite jam?

Nesakome, kad turite jį vestis į darbą kaip didžiausią savo sirgalių, bet partnerio paprašykite pirma išklausyti jūsų sumanymų ir duoti patarimų ar pastabų. Taip daugiau laimėsite – geriau pasiruošite pokalbiui su vadovu ir kolegomis, o partneris pasijaus vertinamas.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje mėnulis sūpuosis jūsų ženkle, štai kodėl būsite tikri atlapaširdžiai, dosniai mylimą žmogų apsupsite dėmesiu, parodysite, kaip jį vertinate ir mylite.

Tai išties puikus laikas kalbėti apie jausmus ir juos rodyti, bet taip pat – pasilinksminti. Susigalvokite sau pramogų, kad kartu atsipalaiduotumėte ir puikiai praleistumėte laiką. Savaitės viduryje turėtumėte sulaukti malonių finansinių naujienų, taigi švęsti ir džiaugtis tikrai bus dėl ko.

MERGELĖ

Turinčioms partnerį Mergelėms pastaruoju metu galvos skausmą kėlė nesutarimai su partneriu dėl pinigų. Savaitės viduryje, kai komunikacijos planeta Merkurijus pradės vėl judėti tiesiai, šie pokalbiai taps malonesni.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA