REKLAMA

Gegužės meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pastaruoju metu jautėtės taip lyg visi jūsų žodžiai, išsakytos ar parašytos mintys skamba ne taip, iškraipytai? Nelaimei, kai kuriems Avinams tai ne šiaip pastebėjimas, nuo to galėjo nukentėti pats artimiausias ir jiems brangiausias ryšys.

Šiam galėjo pakenkti ne tik nesusikalbėjimas, ginčai, bet ir tarpusavio supratimo stoka. Gerai, kad komunikacijos planeta Merkurijus gegužės 3-iąją vėl ims judėti tiesiai, dėl to pajausite netgi fizinį palengvėjimą.

O gegužės 10 dieną, kai stos mėnulio pilnatis, norėsite pasirūpinti intymiais poros reikalais. Jūsų partneris dėl to tikrai neturėtų priekaištauti.

REKLAMA

TAURAS

Jeigu praėjusį mėnesį apmąstėte santykius, juos vertinote, gegužės pradžioje nutarsite savo įžvalgomis pasidalyti su partneriu. Tam tinkamas laikas stos po gegužės 3 dienos, kai Merkurijus ims judėti tiesiai.

Artimas žmogus supras, kodėl pastaruoju metu buvote tokie tylūs ir priims tai kaip gerą ženklą, nes jums tikrai rūpi santykių ateitis. Po gegužės 10-osios su partneriu jau būsite pasiekę naują supratimo ir pasitenkinimo vienas kitu ir santykiais lygmenį. Net jei kartais jūsų meilės ryšys atrodo sudėtingas, jus sieja stiprūs jausmai.

DVYNIAI

Tiems, kurie „įsikliopino“ draugą, pastaruoju metu neįprastai sunkiai sekėsi rinkti tinkamus žodžius, kad jam ar jai paaiškintų, kaip jaučiasi. Po gegužės 3-iosios Dvyniams tai daryti seksis geriau, nes jų ženklą valdantis Merkurijus vėl ims judėti tiesiai.

Tik atsargesniems reikėtų būti gegužės 25 dieną, kai stos mėnulio jaunatis Dvynių ženkle. Nauja meilė ir trauka naujai simpatijai gali labai greitai jus imt slėgti, santykiai tapti kibūs, dusinantys.

Vis dėlto minėta mėnulio jaunatis, bendrai paėmus, bus labai geras metas Dvyniams, nes jiems atsivers naujos durys tiek asmeninėje, tiek meilės srityse. Patyrinėkite savo galimybes.

VĖŽYS

Mėnulio pilnatis gegužės 10 dieną stipriai veiks Vėžių romantinius reikalus. Šio ženklo atstovų jausmai bus labai stiprūs, audringi.

Jeigu neseniai su kuo pradėjote susitikinėti, dabar suvoksite, kad tai yra daugiau nei susižavėjimas. Greičiausiai suprasite, kad šis žmogus jus traukia visomis prasmėmis – tiek fiziškai, tiek emociškai. Gal net apsispręsite su juo ar ja pereiti į naują santykių lygmenį.

Kai kurie Vėžio ženklo atstovai būtent per šią mėnulio pilnatį gali nuspręsti tapti tėvais. Ši pilnatis yra stipri, kai norėsime visko arba nieko. Taigi dabar priimti sprendimai nenudils su besikeičiančiu mėnulio disku, jų turėsime laikytis.

LIŪTAS

Liūtus gegužį turėtų pradžiuginti pirkinys, susijęs su namais. Gal net jau įsigijote naują būstą ir apie gegužės 10 dieną į jį keliatės? Kai kurie Liūtai galbūt šiuo metu kaip tik baiginėja buto atnaujinimą ar remontą.

Šio ženklo atstovų širdis taip pat sušildys žinia, atėjusi iš jų ar partnerio giminės pusės. Apie gegužės 19 dieną, kalbėdamiesi ar ką darydami, kas susiję su tikėjimu, pasaulėžiūra, turėsite galimybę sustiprinti savo santykius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA