REKLAMA

Meilės horoskopas (05 08-14 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Tarpusavio santykiuose laukite tikro intymumo: suprasite, kad fizinis ir emocinis ryšys, kurio taip ilgai troškote, jau senai galėjo teikti jums pasitenkinimo jausmą. Trečiadienį įvyks reikšmingas pokytis ir būsite pasiruošę meilei – vietoje „o ne“, norėsis sakyti tik „taip“. Dėl to jausitės be galo laimingi.

TAURAS

Tai savaitė, kai visą savo dėmesį derėtų skirti santykiams. Trečiadienio pilnatis padės jums ir jūsų antrajai pusei sustiprinti tarpusavio ryšį. Galbūt suprasite, kad kartu esate tarsi jėga, kurią reikia saugoti – tikra stipri pora. Nesvarbu, jei tai pajausite tik jūs abu. Kol tikėsite tuo, tol viskas klostysis tiesiog puikiai.

REKLAMA

DVYNIAI

Jūsų veiksmai gali atrodyti keisti jūsų vadovui, tačiau jūsų antroji pusė tikrai jus supras. Susidūrus su sunkumais darbe, neskubėkite nusivilti ir pasikliaukite savo mylimo žmogaus išmintingais patarimais. Penktadienį, Marsas, esantis dvynių ženkle, pasisuks į Jupiterio, simbolizuojančio gerovę ir klestėjimą, pusę, tad tai atneš gerų vėjų jūsų romantiškiems santykiams. Darykite viską, ko antroji pusė jūsų paprašys. Patikėkite, ji ar jis nukreips jus tinkama linkme.

VĖŽYS

Tikra romantikos savaitė! Trečiadienį mėgausitės meile ir jausitės kaip niekada laimingi. Jei susitikinėjate su ypatingu žmogumi, tai gali būti laikas, kai suprasite, kad pamilote vienas kitą. Santykiai gali tapti kur kas artimesni, tiek fiziškai, tiek ir emociškai. Jei esate vieniši, galbūt nuspręsite pamiršti tai, kas buvo praeityje, ir atverti savo širdį naujiems jausmams.

LIŪTAS

Įprasti kasdieniai darbai leis sustiprinti tarpusavio ryšį su antrąja puse. Nors patirtis nebūtinai bus negatyvi, ji gali sukelti daug jausmų ir tuo pačiu paliesti jautriąsias jūsų su partneriu (-e) asmenybių puses. Pasistenkite palaikyti vienas kitą, kad jaustumėtės saugūs. Penktadienį norėsis aktyvios veiklos ir bendravimo, tad laukia puikus laikas geroje kompanijoje. Pasimėgaukite tuo!

MERGELĖ

Visa, kas susiję su bendravimu, šią savaitę jums eisis sklandžiai, o trečiadienį išdrįsite pasikalbėti ir apie tai, ką ilgai atidėliojote. Tad tai puikus metas stiprinti santykius su antrąja puse. Tiesiog pradėkite kalbėtis. Na, o tuomet būkite pasirengę išgirsti ir kitą.

SVARSTYKLĖS

Jei jaučiatės nesaugūs dėl savo finansų ar neužtikrinti dėl darbo galimybių, tai puikus metas pasikalbėti su antrąja puse apie galimus sprendimus. Jis ar ji gali padėti jums gauti sertifikatą, pažymėjimą ar pastūmėti mokytis, kad tai suteiktų daugiau perspektyvų jūsų karjerai. Galbūt mylimas žmogus dar kartą primins jums, koks vertingas (-a) bei veiklus (-i) jūs esate.

SKORPIONAS

Būsite emociškai atviri ir matomi. Jei įprastai esate linkę likti nuošalyje, šią savaitę norėsis dalintis tuo, ką įprastai pasiliekate sau. Vertinkite tai, nes šis atvirumas bus naudingas jūsų romantiškiems santykiams ir meilei. Vis tik, būkite atidūs ir per daug neišlaidaukite, nes pagundų nustebinti antrąją pusę kils tikrai daug. Verčiau to nedarykite.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA