REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pradėkite savaitę, įžūliai žengdami į savo ateitį. Pirmos dienos gali priminti romantinę komediją, tačiau visą savaitę, kad ir ką veiktumėte, fone vis girdėsis romantiniai motyvai. Džiaugsmo teiks ir nauja aktyvi veikla.

Nuo antros savaitės pusės teks rimtai atsidėti darbo reikalams. Penktadienį ir šeštadienį greičiausiai irgi turėsite skambinėti, skaičiuoti, išrašinėti sąskaitas. Sekmadienį poilsį teks nusivogti. Susiorganizuokite pabėgimą ar išjunkite telefoną, nes reikalai nesibaigs.

Laiminga savaitės spalva. Spindėsite vilkėdami raudonais, žaliais ir juodais drabužiais.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 15, 20, 22, 41, 43, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris gali būti nuolankus, kuklus ir dėkingas už tai, ką turi.

TAURAS

Jūsų ramybė ir jautrumas savaitės pradžioje gali paskatinti kai kuriuos žmones prašyti jūsų tarpininkauti iškilusiame ginče. Sutikite, jeigu tikrai sugebėsite likti nešališki.

Iki savaitės vidurio būsite gerai nusiteikę, apsupti mylimų ir brangių žmonių, taip pat netrūks pinigų, o nuo antros savaitės pusės reikalai taps dar geresni. Tikrai geros naujienos, ar ne, laimės kūdikiai?

Laiminga savaitės spalva. Vilkėdami ramiomis švelniomis spalvomis kaip rožinė patys puikiai jausitės ir aplinkiniai geriau jus priims.

Laimingi savaitės skaičiai: 16, 25, 26, 32, 46, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris atpažįsta, kada norite pabūti ramiai, vienumoje.

DVYNIAI

Niekas negali dabar jūsų sustabdyti. Esate kupini idėjų ir energijos jas įgyvendinti. Atsiras tokių, kurie mėgins jus atkalbinėti, ieškos trūkumų…

Niekam neleiskite užgniaužti jus apėmusio entuziazmo. Tiesiog ieškokite tinkamiausio būdo ir veiklos, kuri padėtų geriausiai save išreikšti.

Savaitgalis gali būti judrus, pripildytas juoko ir nuotykių, jei tik to norėsis. Sekmadienį lėtinkite tempą, apmąstykite praėjusią savaitę ir ką per ateinančią ketinate nuveikti.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai mėlyna padės, jei reikės atsipalaiduoti ar į visa pažvelgti iš atstumo.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 6, 19, 22, 30, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris mąsto ramiai ir dalykiškai.

VĖŽYS

„Ai, kaip yra, taip gerai“. Toks požiūris jums nepatinka. Dažniausiai siekiate geriausios kokybės ir rezultato, kitaip kokia prasmė apskritai kažką daryti?

Pirmoje šios savaitės pusėje sutelkite visą dėmesį į detales ir nesivelkite į filosofinius apmąstymus. Atrašykite laiškus, paskambinkite, kur reikia, ar atsiliepkite į skambučius, suderinkite susitikimus.

Taip pat susitvarkykite namus. Po dienos darbų jausitės geriau, sugrįžę į švarią aplinką. Savaitgalį namuose gali kilti ginčas dėl problemos, kurią ilgai atidėliojote, dabar reikės ją išspręsti.

Laiminga savaitės spalva. Raudona jus stiprins, be to padės atrodyti seksualiai.

Laimingi savaitės skaičiai: 6, 13, 24, 35, 39, 45 ir jų deriniai.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA